Незаконна діяльність чи звичайний масаж?

У Полтаві за допомогою листівок громадянам пропонують послуги еротичного змісту. Організація позиціонує себе, як «Студія еротичних та естетичних насолод». 

До нас на студію звернулась жінка. Задля власної безпеки обличчя просила не показувати. Вона скаржилась на зміст листівок, розповсюджених по місту. 

- Такі листівки побачила у нас на дитячому майданчику біля двору. Їх тут дуже багато розкидано, ось буквально нещодавно я знайшла 5 штук. Я – мама двох дітей. Тут у нас багато діток гуляє. Взагалі, навіщо воно мені таке потрібно? З цим однозначно треба щось робити, адже це псує моральний образ нашого міста, в першу чергу.

Виявилось, листівки еротичного змісту неодноразово зустрічали й інші полтавці.

- Я – водій автомобіля, і регулярно мені її вставляють в двері автомобіля, тобто, коли він стоїть на парковці. Це торговий центр «Екватор», торговий центр «Київ» та і загалом по місту.

- Так, бачили. В машини їх підсовують.

З'ясувати, що це за організація, ми вирішили, зайшовши на їх сайт. Останні позиціонують себе, як студія еротичного масажу. Дивує відсутність адреси закладу, але є опис та перелік послуг. 

З сайту:  По окончании сеанса Вы сможете остаться в комнате наедине со своим любимым человеком. После массажа Ваши отношения заметно улучшатся.

Аби дізнатись більш детальну інформацію про цей «салон» – телефонуємо. 

- Алло, здравствуйте. Я вам звоню. Мне визиточку друг дал – «Студия эротических и эстетических наслаждений».Туда я попал?

- Да

- Я хотел у Вас узнать, я первый раз вообще звоню по подобному вопросу. И хотел бы вот у Вас узнать, как это все у Вас происходит? Понимаете?

- У нас эротический массаж с расслаблением, без интима. То есть девушка расслабит Вас всем телом. Это грудью, ягодицами, животом и руками. В салоне можете выбрать двоих девушек. 

- Можно записаться?

- На какое время?

- Ну, на завтра, где-то ближе к вечеру. 

- За час, молодой человек, за час. 

- Значит, Вам нужно позвонить и за час записаться? Да?

- Да.

- Ну хорошо, тогда, спасибо Вам большое. 

- Пожалуйста, приезжайте.

Так ми і зробили. Записались, дізнались адресу та поїхали. Проте, тут нам були не раді. 

Почекали 5 хвилин та зателефонували знову. 

- Чесно кажучи, на це ми і розраховували. Звісно, двері нам ніхто не відчинив.

У поліції кажуть: про такі «салони» вони знають. 

Юрій Сулаєв, начальник відділу комунікації ГУ НП в Полтавській області

- Довести сам факт навіть надання послуг сексуального характеру потребує довготривалої та кропіткої роботи працівників поліції, які повинні цей факт повністю задокументувати, підтвердити. Оскільки для суду потрібні беззаперечні докази, задокументовані, що саме ця діяльність являється протизаконною.

Стрічка новин