У Полтаві підбили підсумки проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

У приміщенні обласної державної адміністрації відбулось засідання Полтавської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення. На ньому підбили підсумки загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!». А ще – обговорили стан підліткової злочинності на Полтавщині.

Незнання законів не звільняє від відповідальності. В облдержадміністрації відбулось засідання Полтавської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з питань правової освіти населення.

Олег Пругло, заступник голови Полтавської ОДА

- Розглянемо питання щодо відповідного інформування нашої молоді. Будуть інформувати відділи освіти, будуть інформувати ювенальна поліція, будуть напрацьовані відповідні рекомендації для того, щоб просвітницька робота йшла в нашу область.

На засіданні підбили підсумки реалізації на Полтавщині загальнонаціонального право-просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Начальник Головного управління юстиції в Полтавській області Олег Тимченко зазначив: в рамках проекту проведено близько трьох тисяч право-освітніх заходів. Тематика – різна: захист прав студентів, підприємців, аграріїв, жінок та дітей, тощо. 

Олег Тимченко, начальник ГУ юстиції в Полтавській області 

- Проект «Я МАЮ ПРАВО!», він розрахований ще на декілька років. Тому ми з різними напрямками ще будемо працювати. Результати роботи, я думаю, покаже вже наше суспільство. Думаю, що ми за цей рік змогли підвищити правову свідомість наших громадян.

Обговорили присутні й стан підліткової злочинності на Полтавщині. Начальник відділу ювенальної превенції Ірина Карюк зазначила: кількість вчинених дітьми кримінальних правопорушень зменшилась на 25,8%. Проте, додає, в три рази збільшились випадки незаконного заволодіння неповнолітніми транспортних засобів.

Ірина Карюк, начальник відділу ювенальної превенції ГУ НП в Полтавській обл. 

- Поліцією ювенальної превенції та іншими структурними підрозділами поліції, які можуть вплинути на стан профілактики правопорушення, вживаються постійно заходи щодо профілактики порушень у дитячому середовищі.

Підбили на засіданні й підсумки огляду-конкурсу на кращу організацію правоосвітньої роботи в закладах освіти.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію