База миротворців ООН поповниться українськими правоохоронцями

База миротворців ООН поповниться українськими правоохоронцями

Майже 70 українців відібрали для миротворчих сил ООН.

Кандидатів перевіряли на знання іноземної мови, вони складали іспити з водіння автомобілем і стріляли з пістолета Макарова. Списки миротворців ООН поповняться 68 українськими правоохоронцями. Їх відібрали представники ООН з 95 кандидатів. 

Зазначається, що 13 з відібраних кандидатів - військовослужбовці Національної гвардії України.

"Список затверджених офіцерів з їхніми результатами відправлять у Нью-Йорк, у поліцейське управління, там їхні дані будуть унесені в миротворчу базу, звідки комісія зможе скерувати їх у місію", - повідомляється на сайті МВС.

У той же час в Україні в структурні підрозділи міністерства буде наданий припис про проходження цих офіцерів військово-лікарської комісії, й у подальшому будуть формуватися їхні виїзні справи. Разом на початковому етапі було 95 кандидатів на місію, правоохоронців з усіх структур МВС, серед них 19 гвардійців. Кандидати підтверджували знання іноземної мови, складали іспити з водіння автомобілем і стріляли з пістолета Макарова.

Кількість місць для українських військовослужбовців у місіях ООН затверджена в такому співвідношенні: у Демократичній Республіці Конго - 5, у Південному Судані - 30-35, на Кіпрі - 10. Раніше військовий попався на хабарі за обіцянку включити українця в миротворчий контингент у Конго.

Стрічка новин