У Полтаві спіймали водія, який серед дня "ганяв" напідпитку

У Полтаві спіймали водія, який серед дня "ганяв" напідпитку

Навіть робочі будні не зупиняють водіїв від керування транспорними засобами напідпитку: у Полтаві серед білого дня патрульні виявили керманича, рeзультат огляду на стан сп'яніння якого у 10 разів пeрeвищив допустиму норму.

На вулиці Чайковського патрульні помітили автомобіль марки Toyota RAV4, водій якого порушив правила дорожнього руху.

Під час спілкування з керманичем, поліцейські виявили у чоловіка ознаки алкогольно сп’яніння. Водій Toyota RAV4 погодився на місці пройти тест на стан сп’яніння. Результат огляду показав 1.97 проміле алкоголю у видихаємому повітрі, що в 10 разів пeрeвищує допустиму норму. За керування автомобілем з ознаками сп'яніння патрульні склали на громадянина протокол за ст.130 КУпАП(керування в стані сп'яніння).

Як виявилося пізніше, власником транспортного засобу є один із пасажирів, на якого поліціянти також склали протокол за ч.1 ст. 130 КУпАП за передачу права керування автомобілем особі, яка перебуває у стані алкогольного сп’яніння.

"Шановні водії! Патрульна поліція Полтавської області вкотре наголошує на недопустимості керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння, а також передачі права керування таким особам. Будьте свідомими та законослухняними громадянами — не наражайте на небезпеку себе та людей, що вас оточують", - нагадують патрульні.

Стрічка новин