Створили інформаційні листівки й запровадили прес-сніданки

Комітет виборців України розширив реалізацію проекту «Підвищення обізнаності громадськості щодо стану та ходу судової реформи на місцевому та національному рівнях». Про нововведення представники комітету розповіли на прес-конференції.

Інформування населення щодо основних нововведень судової реформи переходить на новий етап. Окрім проведення «круглих столів» та обговорень, створені інформаційні листівки, буклети та плакати, їх планують розповсюджувати в державних установах та в інших громадських місцях. Про це на тематичній прес-конференції повідомив координатор Комітету виборців України в Полтавській області Євген Янкевич. 

Євген Янкевич, координатор ВГО Комітету виборців України в Полтавській обл.

- Для того, щоб якомога більшу частину наших громадян проінформувати про хід судової реформи. І не просто так, щоб вони знали, а щоб вони мали реальні важелі впливу, розуміли, що там відбувається, і як цим може скористатися пересічна людина.

Окрім цього, Євген Янкевич розповів про запровадження прес-сніданків журналістів з представниками судової адміністрації. На них представники Феміди інформуватимуть суспільство про хід виконання судової реформи в регіоні.

Євген Янкевич, координатор ВГО Комітету виборців України в Полтавській обл.

- Буде чай, кава, печиво, тістечка, невимушена така атмосфера, але при цьому Ви можете по цим параметрам, які зараз відбуваються по суддівській реформі, можете з ними безпосередньо розмовляти.

Відбуватимуться прес-сніданки 2 рази на місяць. Перший, додають організатори, планують провести вже наступного тижня.

Стрічка новин