Полтавська державна аграрна академія готує агентів змін

Саме на це спрямовані тренінги в рамках програми «Активні громадяни» від Британської ради в Україні. До кінця року це навчання пройдуть 250 представників вишу, серед них – як студенти, так і викладачі.

Ці хлопці та дівчата мають непросте завдання – опустити паперову палицю, торкаючись її лише одним пальцем. Кілька спроб невдалих, але потім – завдання виконане. Допомогла, кажуть учасники, командна робота.

Ілля Шеремет, студент ПДАА

- По-перше, ми почали слухати одного, тобто, не так, що кожен пропонує і всі хаотично щось роблять. Ми почали слухати одного. Якщо один хтось щось неправильно сказав, треба розглядати інші думки, якось змінювати цю стратегію.

Навчити цьому зокрема покликані тренінги програми «Активні громадяни».

Тетяна Бардіна, помічник ректора ПДАА

- Реалізувати будь-який проект неможливо без команди, без людей. Цьому ми будемо вчитися протягом цих двох днів. І роботі в команді, і лідерство, як розбудовувати громади, як писати проекти.

Програма від Британської ради працює у 60 країнах світу. У Полтаві з нею співпрацює аграрна академія.

Тетяна Бардіна, помічник ректора ПДАА

- Аграрна академія відібрана одним із партнерів програми «Активні громадяни» від Британської ради в Україні. Дві людини від нашого навчального закладу пройшли навчання і можуть проводити локальні тренінги для студентів та викладачів.

Під час такого навчання готуються так звані «агенти змін», які зможуть створювати та впроваджувати у життя проекти соціальної дії.

Анастасія Голос, голова Студентської ради ПДАА

- Мене завжди цікавить щось нове, особливо, робота в команді. Я хочу краще дізнатися про можливості цієї програми. Як результат я очікую, що мій проект, точніше проект кожного з нас, які ми зможемо тут напрацювати, реалізується в майбутньому.

До кінця року ці тренінги планують провести для двох з половиною сотень студентів та викладачів академії.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію