Будинок сімейного типу створять у Гадяцькому районі

Будинок сімейного типу створять у Гадяцькому районі

Будинок сімейного типу буде в Лютеньці.

Реалізують таку справу завдяки проекту «Рука допомоги – вихід є».

Із початку реалізації проекту із залученням до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб, до управління соціального захисту населення подано 70 заяв на участь у проекті. Усі охочі обрали формою участі працевлаштування на громадські роботи. На даний час за направленням центру зайнятості працевлаштовано на постійну роботу 20 учасників пілотного проекту.

Зараз на первинному обліку перебуває 55 дітей з юридичним статусом. Із них 19 – сироти, 36 – позбавлені батьківського піклування. 38 дітей проживають у 25 сім`ях опікунів, піклувальників; 11 – виховуються у прийомних сім’ях та ДБСТ (дитячий будинок сімейного типу); 6 – залишаються під опікою інтернатних закладів. Працює Єдина інформаційно-аналітична система «Діти». На території району функціонує 6 прийомних сімей та 2 ДБСТ, у яких виховується 18 дітей, позбавлених батьківського піклування. 

За звітній період, підготовлено 3 пакети документів на усиновлення: 1 справа усиновлення громадянами України та 2 справи усиновлення іноземними громадянами.  Станом на 12 червня на обліку знаходиться 10 дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах: Римарівська с/р – 2 дитини, Веприцька с/р – 4 дитини, Плішивецька с/р – 2 дитини, Біленченківська с/р – 2 дитини. Здійснено 36 обстежень сімей. До Гадяцького районного суду спеціалістами служби у справах дітей підготовлено та направлено 2 позови про позбавлення 3 батьків батьківських прав відносно 2 дітей. На даний момент проводиться робота по довлаштуванню у ДБСТ, а саме у сім’ю Марченків, ще 3 дітей, позбавлених батьківського піклування. Готуються відповідний пакет документів. Сім’я Марченків виховує 2 власних дітей і 5 прийомних. Планується, що вже 1 липня родина Марченків буде виховувати 10 дітей. Також планують зробити ДБСТ у Лютеньці. 

Стрічка новин