Гвардійці затримали двох поблизу Маріуполя

Гвардійці затримали двох поблизу Маріуполя

Військовослужбовці Національної гвардії України, що виконують завдання у складі Об’єднаних сил, протягом 12 червня на блокпостах, що розташовані в Донецькій області, затримали 2 осіб за підозрою в порушенні українського законодавства.

Зокрема, спільний наряд зупинив для перевірки рейсовий автобус, що рухався за маршрутом Маріуполь – Мангуш. В ньому слідувала громадянка С, мешканка м. Маріуполь, під час перевірки якої на ситуаційному модулі став відомим факт, що мобільний телефон Samsung Galaxy S7 рахується таким, що перебуває в розшуку Бердянським відділом НП ГУ НП Запорізької області від 04.06.2018 року. Про даний факт повідомлено Мангушевськое ВП ГУ НП в Донецькій області,

Того ж дня на одному з блокпостів був зупинений для перевірки рейсовий автобус за маршрутом Одеса – Маріуполь. У ньому слідував громадянин Р., уродженець села Новопавлівка, Херсонської області. Під час перевірки документів у нього, став відомий факт, що даний громадянин являється військовослужбовцем ЗСУ, призваним на військову службу по мобілізації з 12.06.2015 року.

З 2015 року він самовільно залишив місце проходження служби та відтоді ухиляється від проходження служби.

Стрічка новин