Нова молодість ендокринологічного відділення 2 МКЛ

Сьогодні його урочисто відкрили після проведення капітальних ремонтних робіт. На реконструкцію будівлі було виділено понад 6 млн.грн.

Новий фасад, нові палати та нові кабінети медичних працівників. У Полтаві після капітального ремонту відкрили ендокринологічне відділення 2-ї міської клінічної лікарні. Роботи тут велись упродовж року.

Євген Іщейкін, головний лікар 2 МКЛ

- У порівнянні з тим, що було, звичайно, це не можна порівняти. Ви самі можете звернути увагу. Поруч стоять приміщення терапевтичного відділення, хірургічного, якому понад 50 років. А цій будівлі – більше 70 років.

Ендокринологічне відділення розраховане на 40 ліжок. Тут протягом року медичну допомогу отримують близько 1700 пацієнтів, розповідає його завідуюча Ельвіра Кайдашева. 

Ельвіра Кайдашева, завідуюча ендокринологічним відділенням 2 МКЛ

- Нашому будинку дали як би нову молодість. І не просто пофарбовані стіни або дах. Це і сучасна витяжна система, це всередині зручності для наших пацієнтів.

Перевірити якість ремонту відділення завітав Полтавський міський голова Олександр Мамай. Він зазначив: фунціонування останнього важливе для міста, адже це – єдина ендокринологія в Полтаві. 

Олександр Мамай, Полтавський міський голова 

- Хочу побажати пацієнтам якомога менше його відвідувати. Краще бути здоровими. І сьогодні ми вклали понад 6 мільйонів гривень в це відділення. Сьогодні краще попередити хворобу, ніж її лікувати. Користуючись нагодою, хочу привітати всіх лікарів, які будуть працювати в цьому відділенні.

Пацієнти ендокринологічного відділення зізнаються: нова будівля їм подобається значно більше.

Алла Вороненко, пацієнтка

- Це відділення просто казкове. Лікарі, медсестри, весь персонал – просто казка. А тепер ще після ремонту і приміщення казкове.

Віра Єщенко, пацієнтка 

- Мені бажано, коли я проходжу лікування, щоб мені було зручно, щоб було комфортно. І, в даному випадку, я думаю, що будівельники справились з моїм бажанням.

Відділення також поповнилось новими меблями та медичним інвентарем.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію