На Полтавщині з'явилася перша сучасна поліцейська станція

Відкрили її на території Ланнівської ОТГ. Станцію оснастили необхідною технікою для роботи дільничних поліцейських і працівників групи реагування. Як відтепер відбуватиметься охорона громадського порядку на території ОТГ – у наступному сюжеті.

Охорона громадського порядку із застосуванням сучасних технологій. У Ланнівській ОТГ відкрили першу на Полтавщині інноваційну поліцейську станцію.

Андрій Замахін, начальник поліції Полтавщини

- Ми відкриваємо сьогодні, я вважаю, сучасну, найкращу і, мабуть, в Україні я можу посперечатися, немає такої найкращої поліцейської станції. Тому я вам всім дякую. І я надіюся, що ця поліцейська станція забезпечить тут охорону публічного порядку.

Жанна Ахіджанян, начальник дільничних офіцерів поліції Полтавщини

- Там буде цілодобово працювати дільничний офіцер поліції. У нього робочий день буде починатися з поліцейської станції. Тобто, він не буде йти у райвідділ, як це раніше було. Ми, звичайно, зі свого боку будемо контролювати його роботу. Робота оцінюється, один критерій оцінки – це довіра населення дільничному офіцеру поліції.

Нова станція – результат спільної роботи територіальної громади, агропромисловців і депутатського корпусу Ланнівської сільради, Карлівщини, обласної ради, облдержадміністрації і керівництва поліції області.

Андрій Пісоцький, перший заступник голови Полтавської ОДА

- Головний чинник, що має бути, – це безпека об'єднаної територіальної громади. Хочу зазначити те, що сьогодні відбувається в Ланнівській ОТГ – це наслідок того, як сьогодні співпрацює влада, органи місцевого самоврядування.

Приміщення має три робочих кабінети, обладнані комп’ютерною технікою з інтернетом та доступом до поліцейських баз даних, із сервером для обробки та архівації інформації з 16-ти камер відеоспостереження, встановлених на в’їздах-виїздах, а також перехрестях.

Євгеній Швець, дільничний офіцер поліції

- У нас є кабінет для групи швидкого реагування, де група буде відпочивати, виїжджати на виклики. Їм будуть телефонувати по стаціонарному телефону. Також є зелена кімната, де можуть відпочивати діти. Наприклад, прийшла мати заявити або щось запитати, дитина може відпочити у цій кімнаті.

Поліцейська станція буде обслуговувати 6 населених пунктів, де мешкає близько 4 з половиною тисяч осіб.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію