На Полтавщині активно вилучають наркотики

На Полтавщині активно вилучають наркотики

В області поліцейські вилучають у громадян наркотики.

Зокрема, 15 рослин конопель вирощував на території господарства 53-річний житель Кобеляцького району. Поліцейські за місцем проживання чоловіка вилучили також більше 20 гр сухої подрібненої речовини, схожої на наркотичну.

Чоловік  із Хорольщини виростив на території свого домогосподарства більше 20 рослин, схожих на коноплі.

В Оржицькому районі патрульні помітили чоловіка, який вів себе підозріло. Як виявилось, молодик перебував у стані наркотичного сп’яніння, а при собі мав пакунок з речовиною, схожою на канабіс.  

54-річна жінка в Лохвицькому районі виростила більше 80 кущів «конопель».

За всіма фактами відкрили кримінальні провадження за статтями 310 та 309 Кримінального кодексу України.

"Шановні громадяни!  Нагадуємо, що упродовж 4-х місяців на території області триватимуть посилені комплексні заходи під умовною назвою «Мак-2018». Громадяни, які вирощують нарковмістні рослини - підпадають під статті Кримінального та Адміністративного кодексів, залежно від їх кількості. Відповідно до Законодавства України, посів та вирощування снотворного маку конопель дозволяється лише спеціалізованим підприємствам, які отримали ліцензію на здійснення відповідних видів діяльності. Звертаємось до жителів області - якщо вам відомо про місця, де ростуть нарковмістні рослини, або про осіб, які займаються їх культивацією,  чи осіб, що зберігають, збувають наркотики  - обов’язково повідомте про це працівників поліції будь-яким зручним способом (конфіденційність гарантовано)!".

Стрічка новин