Фільм "Кіборги" показали у Канаді

У столиці Канади Оттаві відбувся прем’єрний показ художнього фільму українського режисера Ахтема Сеітаблаєва "Кіборги. Герої не вмирають".

Показ відбувся у кінотеатрі "ІМАХ", розташованому поруч із парламентом країни.

Серед присутніх на показі були українські та іноземні дипломати, канадські депутати й урядовці, а також два десятки канадських військових, які навчали українських військовослужбовців у рамках операції "UNIFIER". За словами підполковника Крістофера Рівза, який очолював четверту ротацію "UNIFIER", кінострічка допомогла йому та підлеглим краще зрозуміти військовий конфлікт на Донбасі.

Депутат від опозиційної Консервативної партії Джеймс Безан зазначив, що подібні заходи є дуже важливими, оскільки дозволяють підвищити поінформованість канадців щодо сучасних подій в Україні. Також на показі були автор сценарію фільму Наталія Ворожбит та продюсер Іванна Дядюра. До організації кінопоказу, окрім Посольства України в Канаді, долучився також Канадсько-український кінофестиваль.

Нагадаємо, перший показ воєнної драми відбувся у Маріуполі. У грудні фільм "Кіборги" встановив новий рекорд касових зборів за перший вікенд, зібравши більше 8 млн гривень. Через тиждень касові збори стрічки подвоїлись і становили 15,7 млн гривень. У результаті, “Кіборги” потрапили до топ-7 найкасовіших українських стрічок 2017 року. Очільник Державного агентства з питань кіно Пилип Іллєнко заявив, що "Кіборги" стали абсолютним українським рекордсменом вітчизняного прокату за весь період незалежності України. 

Американські глядачі стоячи аплодували після прем’єрного показу української військової драми “Кіборги” у США.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію