Фонд Хорольської центральної бібліотеки поповнили новими книгами

Фонд Хорольської центральної бібліотеки поповнили новими книгами

Не один рік у центральній районній бібліотеці діє акція „Подаруй бібліотеці книгу”. 2018 рік не став винятком.

Нещодавно фонд бібліотеки поповнився на 19 нових книг, подарованих головою Хорольської райдержадміністрації Ларисою Миколаївною Звірко. Нові книги передали до читального залу центральної районної бібліотеки. Серед них чимало примірників з краєзнавства та історії України.

Особливо цінною є книга „Ангели Світла” про героїв-кременчужан, їхню безмежну любов до Батьківщини, за яку воїни-охоронці віддали свої життя, захищаючи українську землю на її східних рубежах. Серед цих героїв згадано і загиблого земляка з Вишняків – Андрія Деревченка.

Дарування книг бібліотекам – це давня форма доброчинності та надійне джерело поповнення фонду, це безкорисна щедрість та добра воля дарувальника. Якщо книг надходить від читачів в дарунок багато, то – це престиж бібліотеки, її колективу, її місця у житті громади.

"Дирекція Хорольської ЦБС та бібліотечні працівники щиро і безмежно вдячні за подаровані книги, бо впевнені – вони обов’язково знайдуть свого читача і стануть важливою частинкою нашого цікавого і змістовного фонду".

Стрічка новин