Вік – не перешкода для танців

Повільні та запальні мотиви були у рухах учасників конкурсу «Погляд на активне довголіття». Цього вечора вони змагаються за звання кращого. Вальс, рок-н-рок чи народні – саме у цих номінаціях визначали фаворитів. У якості нагород – футболки та оплески публіки.

Відпочинок для душі – так називають вечірні танці пенсіонери у Корпусному парку. Збираються вони тут часто, а цього дня ще й можуть позмагатися. Організатори розповідають: будуть обирати кращого танцівника. 

Ірина Саркіс, куратор проекту «Погляд на тривале довголіття»

- Нам би дуже хотілося, щоб жителі нашого міста вели повноцінне радісне життя в будь-якому віці. І показати таким чином нашій молоді приклад, як можна вести повноцінне життя в будь-якому віці.

Оцінювало учасників професійні журі. Вимог, говорять, небагато. 

Ігор Абрамов, член журі 

- Станцювати гарно, супер, швидко та енергійно. Ну і професійно. 

Для самих же учасників заходи подібного роду – це радість та рятунок від самотності. 

Анастасія Семенова, прийшла на конкурс танцю 

- Я тільки танцями і живу. Я люблю музику. Хоч і років багато, але воно мене підтримує. Це правда. В родині якось так вийшло, що я залишилася самотня, і якби не музика та танці – це все.

А от Раїса Ставицька любить швидкі та рухливі танці. І цього дня виконує запальний рок-н-рол та отримує першість у конкурсі. 

Раїса Ставицька, прийшла на конкурс танцю 

- Танці це життя. Люблю танцювати, дуже люблю. Це рух та життя.

Раїса Бабенко теж завітала на конкурс. Говорить: це чудова можливість відпочити та поспілкуватися. Але полюбляє повільні та класичні танці. 

Раїса Бабенко, прийшла на конкурс танцю 

- Я танцюю вже третій рік: як чоловік помер, я 2 роки ніде не ходила, а тут – віддушина для людей похилого віку. Люблю танці, а в молодості ще й співала. Я з багатодітної родини. Нас було 9 у батьків. Мама гарно співала, гарно й танцювала, і я співаю. Люблю музику, дякую тому, хто оце придумав, це дуже добре.

Танцюють в основному пенсіонери, але до вечірньої дискотеки долучилася і молодь. Організатор конкурсу танцю «Погляд на активне довголіття» керівник ГО «Центр громадського моніторингу «Погляд» Олександр Залужний впевнений: такі заходи варто проводити, і не лише для молоді. 

Олександр Залужний, керівник ГО «Центр громадського моніторингу «Погляд»

- Вони спілкуються, вони танцюють, вони діляться досить хорошими емоціями, і завжди приємно таких людей підтримувати і бути серед них. Я думаю, що Полтава надзвичайно музична, надзвичайно танцювальне місто. Я думаю, що таланти в нас є молоді і зрілі. І з такими людьми завжди цікаво спілкуватися.

У кожній номінації обрали свого фаворита – танцювальну пару, та відзначили подарунками: футболками «Погляд на активне довголіття» та оплесками глядачів. 

Стрічка новин