На Полтавщині ведуть підготовку підрозділів територіальної оборони

На Полтавщині ведуть підготовку підрозділів територіальної оборони

У рамках підготовки підрозділу Полтавської бригади територіальної оборони, 11 червня у Лохвицькому районі Полтавської області успішно провелиоповіщення та збір особового складу стрілецької роти. 

Особовий склад роти, що складається з оперативного резерву другої черги буде залучений до 5-ти денного навчального збору, основною метою якого є забезпечити злагодження підрозділу та його готовність до виконання завдань за призначенням.

У перший день зборів, після переодягання у військову форму, призначення на посади та облікування - особовий склад був перевезений до заздалегідь підготовлений польовий табір. Військові намети, харчування побутові умові - все організовано для проживання, під час зборів та якісного виконання завдань.

Активно до організації навчального збору з практичним призовом долучилася і місцева влада, зокрема на урочистих заходах присутній, голова районної ради Анатолій Храпаль та голова Лохвицької районної державної адміністрації Володимир Рязанов, останній особистим прикладом одягнувши військовий однострій стимулював до участі у зборах мешканців району, підприємців та інших посадових осіб.

Прибувши на відкриття навчальних зборів військовий комісар Полтавського обласного військового комісаріату полковник Дмитро Губський, довів присутнім мету, завдання підрозділів територіальної оборони, зокрема призваної стрілецької роти побажав успішно оволодіти військовими навиками протягом найближчих 5-ти днів, адже їх навчатимуть досвідчені офіцери Полтавського  обласного та районних військових комісаріатів та інструктори громадських організацій учасників АТО. 

Привівши до військового присяги особовий склад роти, військовий комісар Лохвицького районного військового комісаріату полковник Микола Шиян, як керівник навчальних зборів закінчив урочисті заходи і доручив розпочати відповідні  заняття згідно затвердженого розкладу.

Стрічка новин