Полтавців закликають дотримуватися заходів безпеки поблизу енергооб’єктів

Полтавців закликають дотримуватися заходів безпеки поблизу енергооб’єктів

У "Полтаваобленерго" закликають постійно і неухильно дотримуватися заходів безпеки поблизу енергооб’єктів та навчати цьому дітей.

"Переконливо просимо не наближатися до дротів, поводитися обережно під час перебування в охоронній зоні ліній електропередач і поблизу трансформаторних підстанцій, не проводити розвантажувально-завантажувальні та земляні роботи в охоронній зоні без погодження з енергопостачальною компанією. А наближатися до енергоспоруд на відстань, меншу ніж 8-10 метрів, не можна за жодних умов! Пам’ятайте, що спроби самостійно проникнути в електроустановки, можуть призвести до ураження електричним струмом".

Окрім того, категорично забороняється:

робити накиди на дроти повітряних ліній (ПЛ);

залазити на опори ПЛ, приставляти до них драбини й інші предмети;

проникати за огорожу, всередину чи на дах підстанцій, відкривати дверці електрощитів. Нерідко цими пересторогами нехтують підлітки, які «полюють» за ефектними селфі, та юні любителі травмонебезпечного паркуру, що потрапляють на дахи підстанцій та інше електрообладнання, тренуючись у подоланні умовних перешкод.

Дотримуючись цих правил, ви не лише застрахуєте себе від потенційної загрози, а й покажете гарний приклад власним дітям. Не залишайте їх без догляду та повсякчас проводьте роз’яснювальні бесіди про небезпеку ігор та забав поблизу повітряних ліній електропередач і трансформаторних підстанцій, бо цим ви збережете їхнє здоров’я.

Якщо ви стали свідком несанкціонованого проникнення на енергооб’єкти, терміново повідомте про це фахівців Кол-центру підприємства за номерами: 0800-305-035 (безкоштовно на території України), (0532) 510-910 (згідно з діючими тарифами міського та міжміського зв’язку); 097-20-20-207 (безкоштовно в мережі Київстар); 093-17-02-533 (безкоштовно в мережі Lifecell); 050-305-99-10 (безкоштовно в мережі Vodafone).

Стрічка новин