У Полтаві відбулася хода за традиційну сім'ю

Одразу 2 ходи пройшло містом. Одна з них налічувала майже 2000 чоловік та об'єднана ідеєю християнської родини, інша ж – з представників ЛГБТ-спільнот та налічувала близько 40 учасників. Головною метою першого організатори фестивалю, представники християнських церков області, називають виховання нового покоління у традиційній родині.

Представники церкви у Полтаві провели фестиваль «Всі разом – за сім'ю». Розпочали захід з ходи за сімейні цінності, в якому взяло участь майже 2000 осіб. У перший ряд організатори вивели священнослужителів різних конфесій, за ними – молодята та сім'ї з дітьми. Хода рушила від Соборного майдану до самого серця міста – Корпусного парку. Організована хода не лише несла прапори та плакати, а й закликала долучатися з гаслами «Ні – гей-парадам в Україні», «Не будь байдужим, бо вони прийдуть в твоє місто», «Майбутнє – за традиційними сім’ями» та гаслами на кшталт «Тато, мама, я – щаслива сім’я». 

Михайло Роман, старший пресвітер Української церкви християн Віри-Євангельських у Полтавській області

- Ми сьогодні маємо надзвичайну подію – це святкова хода, ціль якої – популяризація і утвердження християнських цінностей власне у контексті сімейного життя.

Учасники ходи розуміють гасла по-різному: хтось налаштований на ходу як на мирну акцію, за щастя та терпимість, інші ж говорять про неможливість здорового суспільства за умови існування ЛГБТ-спільнот та родин.

Юрій Іваненко, учасник акції

- Коли одностатеві шлюби, вони ж також хочуть мати дітей! Питання, де вони будуть брати дітей? Їх стає все більше і більше, на всіх дитячих будинків не вистачить.

Велика кількість учасників ходи прийшла у вишиванках, адже вони вбачають у марші за сімейні цінності і національну ідею.

Олексій Кучеренко, учасник акції

- Ми прийшли, тому що ми хочемо, щоб українські сім'ї розвивалися, і якщо у нас буде традиційна сім'я, то в України буде й майбутнє. Ми за те, щоб наша Україна будувалася на християнських цінностях, як будувалася і раніше.

 У відповідь на заклики об'єднуватися та виступати проти нетрадиційних шлюбів об'єднатися вирішили й підлітки з ЛГБТ-спільнот. Не влаштовуючи гучних маршів та без особливих гасел, а лише з плакатами на кшталт «Як можна ненавидіти за здатність любити», вони вийшли також на Соборний майдан міста.

Тетяна Майборода, учасниця акції-відповіді від ЛГБТ-спільноти

- Ми хотіли б просто зібратися між собою, обговорити наші цінності. Обговорити те, що наша позиція є правильною... Тому що ми не проти цих людей, але ми хочемо, щоб нас також визнавали.

У найближчий час, говорять організатори ходи «За сімейні цінності», подібні акції пройдуть і в інших містах України.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію