З новою доріжкою – до знань

У селищі Крутий Берег асфальтують одну з центральних вулиць, що веде до школи. Тепер малечі буде зручно відвідувати навчання у будь-яку погоду. Все це – за сприяння програми депутата Полтавської міської ради Андрія Матковського «Місто без околиць». У планах на 2018 рік – асфальтування вулиць та нанесення дорожньої розмітки.

Вулиця центральна і веде аж до школи. Мешканці говорять: тепер учням буде зручніше ходити на навчання в погану погоду. 

Олена Янко, мешканка с.Крутий Берег

- Коли йде дощ, сніг розтає, тут потрібно лише в гумових чоботах проходити. Тут просто болото стоїть. А дітям треба іти до школи. І в мене онука тут навчається: у п'ятий клас пішла.

Депутат Полтавської міської ради Андрій Матковський розповідає: питання відновлення тротуару уже давно відоме та стояло в пріоритеті. 

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- Дуже давно вже люди зверталися до нас, ми закладали ці гроші в бюджет, і нарешті ми досягли того, що ЖКГ займається цим питання. От, до речі, по цій дорозі щодня діти раніше ходили в школу. По-перше, це небезпечно, бо немає тротуару, а тут транспорту дуже багато їздить, а в дощ та грязь це дуже й незручно.

Ремонтні роботи тривають 2 тижні, але малеча вже випробовує новеньке асфальтове покриття скейтами та велосипедами.

У мешканців селища ще є безліч прохань та локацій, які потребують фінансових вкладень.

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- Тільки на останній сесії депутатами проголосовано збільшення на ЖКГ на 31 млн, і там, в першу чергу, ми намагалися зробити адреси наших виборців, людей, які до нас зверталися, люди, які нам повірили. Гроші є і їх достатньо, якщо потрібно, то будемо ще збільшувати фінансування. Але треба зробити дуже багато роботи, щоб покращити життя наших полтавців.

Крім тротуару у планах на 2018 рік – ще й асфальтування доріг та нова розмітка. Андрій Матковський додає: кошти на все це є.

Стрічка новин