У Полтаві вперше пройшов фестиваль «Здоров»

Головна мета, розповідають організатори, – залучити полтавців до активного способу життя. На учасників фестивалю чекало чимало  дійств: лекції про здорове харчування, уроки з сортування сміття, дитячі ігри та різноманітні види спорту.

Полтавців залучали до активного способу життя. Цими вихідними у місті вперше пройшов фестиваль «Здоров». В рамках фестивалю всі бажаючі могли спробувати себе в різних видах спорту, пройти урок з правильного сортування сміття, поговорити з дієтологом та поласувати натуральною продукцією в еко-фудкорті. 

Святослав Келим-Золотайко, організатор фестивалю «Здоров»

- Ми хочемо, щоб полтавці більше дізнались про здорові практики в місті. Про те, що в нашому місті можна купити здорові продукти, про те, що можна займатися спортом. Тим паче, зараз літо – найкраща пора для того, щоб почати займатися здоровим способом життя кожного дня.

На фестивалі представлені найрізноманітніші види спорту: від звичного всім футболу, веслування й до нових. От наприклад, Альфа-гравіті – це система розвитку тіла. Головний принцип роботи полягає у взаємодії людського корпусу з гравітацією. Тринадцятирічна Аня Джеря вперше випробувала свої сили в Альфа-гравіті. Дівчина зізнається: важко, проте це – хороше навантаження для організму.

Аня Джеря, школярка

- Я б хотіла цим займатися, це весело, незвичайно і дуже класно для твого тіла.

А це ще одна незвичайна локація, тут проводять майстер-класи з історичного фехтування. В Україні мало знають про цей вид спорту, розповідають представники клубу «Троєгорь'є». Тому завдяки фестивалю полтавці зможуть не тільки дізнатися, але й спробувати себе в ролі лицаря. 

Валерій Луцьо, представник клубу історичного фехтування «Троєгорь'є» 

- Ми вирішили показати, що це є в Полтаві, що це є в Україні, що цим можна займатись і це цікаво. Головна його характеристика – це модулювання, якогось історичного періоду, ну, скажімо, Середньовіччя, як в даному випадку і, відповідно, зброя.

Загалом фестиваль «Здоров» відвідало близько півтори тисячі людей. За словами організаторів, подія стане щорічною.

Стрічка новин