У Пирятинській ОТГ "Велосипедом до школи"

У Пирятинській ОТГ "Велосипедом до школи"

Днями, до Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади завітали представники Проекту „Зелене світло для велоруху в громадах“, який реалізується Асоціацією велосипедистів Києва за підтримки U-LEAD.

Зустріч з міським головою Олексієм Рябоконем, заступниками міського голови Максимом Варавою та Раїсою Андрейщук, директорами та вчителями міських шкіл відбулася в конференц-залі Пирятинського ліцею. Керівник проекту „Зелене світло для велоруху в громадах“ Ксенія Семенова та координатори проекту Оксана Кушнір, Марина Блудша і Дмитро Жигінас розповіли, що метою їх ініціативи є розбудова велоінфраструктури в населених пунктах ОТГ, пропаганда велотранспорту, як альтернативи автомобілям, підвищення рівня культури дотримання правил дорожнього руху усіма його учасниками і, зокрема, велосипедистами. 

Серед головних напрямків, які реалізовуватимуть у рамках проекту, є кампанія „Велосипедом до школи“, напрацювання рекомендацій з проектування велосипедної інфраструктури, розробка ДСТУ для велоінфраструктури, проведення Європейського тижня мобільності та міжнародної конференції „Велофорум“.

Для Пирятинської міської ОТГ проект „Зелене світло для велоруху в громадах“ є цікавим одразу з декількох позицій. По-перше, якщо наша громада стане його учасником, ми зможемо розраховувати на допомогу спеціалістів у плануванні і проектуванні велоінфраструктури в населених пунктах громади, від велодоріжок до велостоянок тощо. По-друге, за сприяння проекту ми зможемо реалізувати цілу низку інформаційних та освітніх заходів, зокрема навчання велодорожній грамотності молоді, розповсюдження соціальної реклами тощо. По-третє, проект зацікавлений у співпраці з державними та громадськими організаціями в сфері популяризації велотуризму, що з огляду на багаторічну співпрацю Пирятинської міської ради з НПП „Пирятинський“ є теж вельми актуальним напрямком.

На завершення зустрічі і представники проекту, і керівництво міської ради висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю.

Стрічка новин