По кілька днів – у черзі до фахівця

В абонентському відділі комунального підприємства ЖЕО №2, що знаходиться в Київській районній в м.Полтаві раді, зранку і до вечора полтавці стоять в черзі. Переоформити договір, взяти довідку чи дізнатися суму боргу – питання різні, але проблема одна: черга рухається довго і повільно. Керівництво підприємства намагається врегулювати ситуацію, але, говорять, не вистачає кадрів. 

Зранку і до вечора вони проводять у черзі до абонентського відділу. Деякі перетворилися у так званих «вартових», адже не залишають пост упродовж кількох днів. 

Людмила Гонтаренко, стоїть в черзі в абонентському відділі КП ЖЕО №2

- І це ще нормально. Вчора я приходила, то я пішла. Бо вчора тут був натовп до того коридору.

Питання, з якими звернулися, – у кожного різні.

Валентина Гребенюк, стоїть в черзі в абонентському відділі КП ЖЕО №2

- Третій раз уже приходжу: немає ні сил, ні часу, по 2-3 години кожного дня стоїмо, а результату ніякого. Черга не рухається, і довідку взяти не можу. Інформації, якщо ви бачите, ніде немає, навіть немає інформаційного вікна, щоб зайти і запитати. Можливо, половина людей тут і не збиралася б, бо в них деякі документи не готові.

Бухгалтер абонентського відділу пояснила причини такої черги.

Тетяна Пічугіна, бухгалтер абонентського відділу КП ЖЕО №2

- Люди хочуть знати свій тариф, щоб оплатити суму свою, щоб не росли борги. У нас люди бояться боргів, бо хочуть отримувати субсидію. Тому вони швидко платять і хочуть дізнатися. І через це ажіотаж.

Працівники відділу додають: так інформацію можна отримати й телефоном.

Заступник начальника житлово-експлуатаційної організації №2 Михайло Лукін додає: крім цього, проблема й в кадрах.

Михайло Лукін, заступник начальника ЖЕО №2 

- Я сподіваюся, що на протязі місяця ми цю ситуацію вирішимо. Для того, щоб вирішити проблему 3 рази на тиждень: понеділок, середа та п'ятниця у другій половині дня, ми перекидаємо паспортистів з інших ділянок.

Михайло Лукін додає: крім цього, від мешканців надходить безліч і письмових запитів, якими займаються працівники житлово-експлуатаційних організацій.

Стрічка новин