Учасників бойових дій запрошують на риболовецький турнір Полтавщини

Запрошуємо учасників бойових дій на риболовецький турнір!

Захід відбудеться 23 червня (субота) 2018 року у селі Івашки Полтавського району. Серед мальовничої природи. Буде атмосферно та затишно, наголошують організатори.

"Нарешті ми з вами дочекались літа: пори для відпочинку та гарних вражень. А відволікатися від буденних справ необхідно в хорошому товаристві. Тому запрошуємо на відкритий сімейний Кубок Полтавщини з лову риби поплавцевою вудкою серед учасників АТО! Гарантуємо гарний улов, море спілкування та суперницький азарт! Нумо з нами, активні рибалки-захисники! Кількість місць обмежена! Просимо реєструватись для участі за телефоном: (099)-109-57-64".

Відкритий сімейний Кубок Полтавщини з лову риби поплавцевою вудкою серед учасників АТО ініціював Ветеранський центр соціально-психологічної реабілітації учасників АТО (Полтава) та організовує спільно з Полтавською обласною Федерацією риболовного спорту за підтримки Управління сім’ї, молоді та спорту Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавського обласного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх», компанії «Flagman».

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію