«Полтававодоканал» бореться із фактами безоблікового використання питної води

Споживачам, які здійснюють полив присадибних ділянок, проте на мають приладів обліку у своєму домогосподарстві, рекомендують звернутися до Служби обліку та реалізації води для укладання відповідного договору. У разі відсутності такої угоди за отримані послуги доведеться сплачувати донарахування.

З 1 травня для власників присадибних ділянок розпочався поливний сезон. Триватиме він 123 доби – до кінця серпня. Під час нього, кажуть на підприємстві «Полтававодоканал», споживачі користуються водою для поливу своїх городів та садків. Домогосподарства, які обладнані лічильниками, у цей період сплачують за отримані послуги за показниками останніх. Ті, які не мають відповідних приладів обліку, повинні укладати додаткову угоду з «Полтававодоканалом» на полив присадибної ділянки.

Людмила Віцько, інженер служби обліку та реалізації КП «Полтававодоканал»

- Якщо вони здійснюють полив, їм обов'язково треба звернутися на Спаську, 9 в службу обліку та реалізації для укладання договору на присадибну ділянку поливної площі. При собі мати паспорт, код, розрахункову книжечку або квитанції про сплату.

В іншому випадку працівники підприємства донараховують суми: за кожний день – 6 літрів на 1 квадратний метр поливної площі. У поливний сезон працівники підприємства регулярно проводять рейди із виявлення фактів нераціонального використання питної води.

Людмила Віцько, інженер служби обліку та реалізації КП «Полтававодоканал»

- Якщо споживачі до нас не звернулися, але здійснюють вільний полив присадибної ділянки, і в них не встановлено пристрою обліку води, то ми це водокористування вважаємо безобліковим. Ми їм донараховуємо за фактично спожиті послуги. Якщо абонент на це не відреаговує, не звертається до нас і не сплачує це донарахування, ми маємо право обмежити водопостачання.

Договори, які споживачі уклали в попередніх роках, говорять на підприємстві, вважаються чинними, вони не потребують переукладання.

Стрічка новин