У кіно: полтавцям пропонують перегляд фільмів на свіжому повітрі

У кіно: полтавцям пропонують перегляд фільмів на свіжому повітрі

21 червня у Полтавському літературно-меморіальному музеї В.Г.Короленка о 21.00 год відбудеться показ фільмів.

"Дорогі друзі! Чи доводилося вам бувати в сторічному короленківському саду пізнього вечора, коли перша зірка спалахує на небосхилі, коли аромати трав та квітів заворожують, дурманять... А тепер уявіть, що ви сидите на ковдрочці під кроною старої берези, посадженої Софією Короленко саду... Що ви в компанії добрих відкритих людей... Що ви переглядаєте чудове добре атмосферне кіно... Що цей вечір запам"ятається вам на все життя...", - заохочують містян організатори.

До Дня молоді полтавцям покажуть цікавий фільм у музеї В.Г.Короленка. Це буде шведський кінофільм "Друге життя Уве" режисера Ханнеса Хольма, знятий по однойменному роману Фредеріка Бакмана. Він увійшов у 5-ку фільмів, які номінували на премію "Оскар" у 2017 році за кращий фільм іноземною мовою.

"Преглядаючи цей фільм, ми разом посміємося, поплачемо, подумаємо про вічне... А головне - відчуємо атмосферу!!! Показ фільму у музеї В.Г.Короленка - це чергова зустріч активних полтавців, які об"єднуються разом заради колективного перегляду цікавих фільмів". 

Ініціатором нового для Полтави формату є Володимир Грибов. Він же й співорганізатор показу. Реєстрація обов"язкова. 

Стрічка новин