Попередження для водіїв Полтавщини

Попередження для водіїв Полтавщини

До уваги водіїв великовагових та великогабаритних транспортних засобів та тих, що перевозять небезпечні вантажі!

Від початку поточного року станом на 8 червня, патрульні Полтавської області винесли 1879 постанов на водіїв, які порушили правила дорожнього перевезення небезпечних вантажів, правила проїзду великогабаритних і великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями чи залізничними переїздами.

За таке правопорушення передбачена відповідальність відповідно до ст. 132-1 КУпАП та тягне за собою накладення штрафу на водіїв у розмірі 30-ти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а також на посадових осіб, відповідальних за технічний стан, обладнання, експлуатацію транспортних засобів, уповноважених з питань безпеки перевезення небезпечних вантажів, громадян - суб'єктів господарської діяльності - у розмірі 40-ка неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

"Нагадуємо, що перевезення вантажу має здійснюватися за спеціальними правилами п. 22.5 ПДР України, де вказані вагові та габаритні параметри", - говорять у поліції.

Рух великовагових та великогабаритних транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами здійснюється на підставі дозволу на участь у дорожньому русі транспортних засобів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні, оформленим уповноваженим підрозділом Національної поліції України та виданими через Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП).

"Шановні водії та власники великовагових та великогабаритних транспортних засобів, ви можете уникнути притягнення до адміністративної відповідальності оформивши дозвіл на участь у дорожньому русі. Всю інформацію ви можете отримати тут http://www.cnap-pl.gov.ua/index.php/dozvilni-dokumentu. Дозвіл на участь у дорожньому русі транспортних засобів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні http://www.cnap-pl.gov.ua/…/dozvil-na-uchast-u-dorozhn-omu-…".

Необхідні документи

Заявник подає в ЦНАП (Центр з надання адміністративних послуг):

1.Заяву на ім'я начальника УПП у Полтавській області ДПП на отримання дозволу, у якій вказуються, заплановані строки проїзду транспортного засобу, маршрут руху, геометричні (висота, ширина, довжина) і вагові (загальну вага, осьові навантаження) параметри автотранспорту, інформація про вантаж, назва, адреса, код ЄДРПОУ, телефон перевізника та прізвище відповідальної за перевезення особи, код ЄДРПОУ організації, яка погоджувала проїзд відповідно дорогами, вулицями або залізничними переїздами. (бланк заяви).

2. Визначений власником вулично-дорожньої мережі маршрут руху.

3. Погодження власників залізничних переїздів, мостового господарства та, за необхідності, служб міського електротранспорту, електромереж, електрифікації, електрозв'язку.

4. Погодження з дистанцією колії залізниці (державна власність) або власниками переїздів (інші форми власності) чи уповноваженими ними організаціями, якщо габарити надгабаритного транспортного засобу перевищують за шириною 5 метрів, за довжиною 26 метрів, за висотою 4,5 метра, а загальна маса великовагового ТЗ перевищує 52 тонни.

5. Висновок за результатами проведення спеціалізованого обстеження або випробування будівель, споруд і мереж на маршруті (якщо загальна маса великовагового транспортного засобу перевищує 60 тонн).

6. Платіжні документи (квитанції) про оплату вартості за надання послуги.

Розмір плати за надання адміністративної послуги: 95,00 грн. Строк, протягом якого надається адміністративна послуга: Протягом 10-ти робочих днів. Розрахункові рахунки для внесення плати:

Одержувач платежу: Департамент патрульної поліції. Установа банку – Державна казначейська служба України м. Київ. Рахунок отримувача № 37119055092745. МФО 820172. Код ЄДРПОУ 40108646. Призначення платежу *;10171904;017021;zz;ЄДРПОУ/іпн; Плата за дозвіл на перевезення. Без ПДВ. zz – кількість послуг. ЄДРПОУ/іпн – вказується код ЄДРПОУ, або ідентифікаційний код платника послуг.

Заявник подає в ЦНАП:

1.Заяву на ім'я начальника УПП в Полтавській області ДПП в якій зазначаються маршрут руху, місцезнаходження і телефони відправника, перевізника та одержувача небезпечного вантажу, їх коди ЄДРПОУ, відомості про транспортні засоби, кількість небезпечного вантажу, строк перевезення та прізвище уповноваженого (відповідальної за перевезення особи)) (бланк заяви);

2. Свідоцтво про підготовку уповноваженого з питань безпеки перевезень вантажів;

3. ДОПНВ - свідоцтва про підготовку водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі;

4. Свідоцтво про допущення транспортних засобів до перевезення визначених небезпечних вантажів;

5. Чинний договір обов'язкового страхування відповідальності суб'єктів перевезення небезпечних вантажів на випадок настання негативних наслідків під час перевезення небезпечних вантажів;

6. Копії додаткового погодження або дозвіл інших компетентних органів, у разі перевезення небезпечних речовин або виробів, (за необхідності);

7. Платіжні документи (квитанції) про оплату вартості за надання послуги.

Розмір плати за надання адміністративної послуги: 95,00 грн.. Реквізити для внесення плати за надання послуги за оформлення та видача документів щодо погодження маршрутів дорожнього перевезення небезпечних вантажів.

Одержувач платежу: Департамент патрульної поліції. Установа банку: Державна казначейська служба України, м. Київ. Рахунок отримувача: 37119055092745. МФО: 820172. Код ЄДРПОУ: 40108646. Призначення платежу: *;10171904;017031;zz;ЄДРПОУ/іпн; Плата за погодження маршрутів. Без ПДВ. Де zz-кількість послуг. ЄДРПОУ/іпн – вказується код ЄДРПОУ або ідентифікаційний код фізичної особи платника послуг. Термін, протягом якого надається адміністративна послуга:  Протягом 10-ти робочих днів.

"Наголошуємо! Аби отримати цей дозвіл вам не потрібно йти до управління патрульної поліції Полтавської області! Всю процедуру оформлення дозволів ви проходите у Центрі надання адміністративних послуг Полтавської міської ради".

Стрічка новин