На Пирятинщині перейменують село

На Пирятинщині перейменують село

Рішенням сесії Пирятинської міської ради, призначили позачергові місцеві вибори старости села Калинів Міст, які відбудуться 12 серпня. 

Відповідно до рекомендацій Українського інституту національної пам’яті депутати перейменували провулок Петровського в с.Рівне Пирятинського району та прийняли рішення клопотати перед Верховною Радою України щодо перейменування села Голобородька Пирятинського району на село Новоселівка. Схвалили проект договору про співробітництво територіальних громад в частині надання якісних адміеністративних послуг Пирятинським ЦНАПом жителям сільських громад. На даний час чотири громади Пирятинського району та одна громада Чорнухинського району виявили бажання долучитися до цього договору і прийняли відповідні рішення сільських рад.

До розгляду депутатів запропонували 58 проектів рішень, два питання були зняті із розгляду для доопрацювання. Що ж до прийнятих сесією рішень, депутати схвалили результати громадських слухань щодо намірів ТОВ „Баришівська зернова компанія“ будувати цех зі змішування мінеральних добрив та заборонили таке будівництво.

Також внесли зміни та доповнення до низки цільових програм, бюджету Пирятинської міської ОТГ, затвердили Програму утримання об’єктів комунальної власності, Програму забезпечення надання медичної допомоги жителям Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади Пирятинською центральною районною лікарнею на 2018 рік, Положення про фонд охорони навколишнього природного середовища Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади та Порядок планування та фінансування природоохоронних заходів, Положення про управління економіки виконавчого комітету міської ради, надали дозвіл на демонтаж аварійних житлових будинків, що перебувають у власності громади, тощо.

Створено інклюзивно-ресурсний центр відділу освіти, молоді та спорту міської ради, внесено зміни до структури, загальної чисельності, штатного розпису апарату міської ради та її виконавчих органів, прийнято більше 20 рішень із земельних питань.

Стрічка новин