Журналіст – це...

У пришкільному таборі загальноосвітньої школи №5 журналісти провели урок про закадрове життя телевізійників для юних полтавців. Останні цього дня дізнались, що таке стендап, інтерв'ю та сюжет.

Журналістика, сюжет, випуск, новини. У своє професійне свято знімальна група Студії «Місто» завітала в пришкільний табір загальноосвітньої школи №5. Про закадрове життя телевізійників журналістка та ведуча ранкового шоу «Місто. Ранок» Марія Лісніченко знає все. Саме вона провела урок та розкрила таємниці відеовиробництва юним полтавцям. 

Марія Лісніченко, журналіст Студії «Місто»

- Розкажемо про те, що таке стенд-ап, як його можна писати. Розкажемо про те, що таке інтерв'ю. Взагалі, як будується сам сюжет, і взагалі, в чому особливість роботи на телебаченні. І, звісно, розкажемо про те, що це – не лише яскрава картинка, яку ми звикли бачити по телевізору, а що це – дійсно серйозна робота.

Начальник пришкільного табору школи №5 Ольга Хвостенко розповідає: до зустрічі з телевізійниками діти готувались упровж дня: брали інтерв'ю один у одного, у директора школи та її працівників. А також підготували питання журналістам.

Ольга Хвостенко, начальник пришкільного табору ЗОШ №5 

- Ми спланували свою роботу таким чином, щоб діти також знали, що це за професія – журналіст. Вчилися ставати журналістами, оволодівали цією професією. Ми хотіли, щоб розкрили секрети цієї професії, як би зануритись в цю професію і поспілкуватись.

Кристина Кривошликова зізнається: урок їй сподобався. Проте своє життя з журналістикою вона пов'язувати не планує.

Кристина Кривошликова, відвідала урок журналістики 

- Ким ти плануєш стати у майбутньому?

- Поліцейським. Тому що журналістів можуть застрелити. А у поліцейських є бронежилети. 

Такі уроки вже стали постійною практикою Студії «Місто». 

Стрічка новин