У Кременчуці провели масштабні навчання спецпризначенців поліції зі звільнення захопленого плавзасобу

У Кременчуці провели масштабні навчання спецпризначенців поліції зі звільнення захопленого плавзасобу

За легендою, четверо озброєних зловмисників, які втекли з виправної колонії, захопили буксир на річці Дніпро.

До затримання умовних злочинців залучалися всі сили поліції Кременчуцького гарнізону, бійці спецпідрозділу «КОРД», водна поліція, групи захоплення поліції, патрульні поліцейські, бійці нацгвардії, підрозділи ДСНС, швидкої та інші служби.  Спецоперація по звільненню плавзасобу є небезпечнішою та важчою, ніж на суходолі, адже затримання зловмисників проходить у складних умовах.

Заходами керували начальник поліції Кременчука Віталій Ботвина та начальник управління «КОРД» в Полтавській області. Правоохоронці, діючи відповідно до інструкцій, створили координаційний штаб. Далі спільним скоординованими діями умовних зловмисників було затримано, а водний транспорт – звільнено.

У навчаннях також брали участь заступники начальника поліції області Олександр Бєлянський та Денис Захарченко. Мали можливість стати свідками операції і місцеві представники ЗМІ.

По завершенню заходів Віталій Ботвина та заступники начальника поліції області провели для журналістів прес-конференцію. Олександр Бєлянський розповів про пріоритети у роботі поліцейських області. Віталій Ботвина поінформував про оперативну обстановку у Кременчуці та відповів на численні питання журналістів. 

Стрічка новин