«Чарівність рідного краю»

У літературно-меморіальному музеї імені Короленка пройшла персональна виставка фотохудожника Аркадія Славуцького. Її автор на огляд представив більше 30 світлин Полтавщини. 

Біла Альтанка, Березовий сквер, Дендропарк та інші краєвиди міста вже 30 років – основна тема світлин фотохудожника, члена Національної спілки журналістів Аркадія Славуцького. Саме їй митець присвятив свою персональну виставку «Чарівність рідного краю». Відкрилася вона в Полтавському літературно-меморіальному музеї Короленка. 

Аркадій Славуцький, автор виставки

- Хотілось більше показати людям, щоб берегли природу, щоб вони любили природу, тому що природа – це все.

Всього на виставці представлено 32 фотознімка. Майже на всіх зображена Полтавщина, але на одному – місто Черкаси. Експозиція співпала з Днем народженням митця. Привітати та помилуватись світлинами прийшло чимало друзів Аркадія Славуцького. 

Олександр та Світлана Лукоменські, друзі автора 

- Виставка чудова. Я б її назвав «Пісня в світлинах». Чудова виставка. З Днем народження Аркадія.

Людмила Семенихіна говорить: з творчістю Аркадія Славуцького знайома вже багато років. Зізнається: деякі фотознімки занурюють у спогади з особистого життя. 

Людмила Семенихіна, відвідала виставку 

- Подобається дуже багато його світлин про природу, як жінки про квіти, про місто наше, про дружбу, про любов, про наше життя.

Всього у творчому доробку Аркадія Славуцького – більше 30 персональних фотовиставок.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію