Полтавські діти з інвалідністю відвідали Харківський дельфінарій та «Фельдман-екопарк»

До громадської організації «Асоціація дітей інвалідів та інвалідів з дитинства» входить понад тисячу дітлахів. Останню підтримує Полтавський міський голова Олександр Мамай.

600 дітей з інвалідністю у супроводі одного з батьків відвідали Харківський дельфінарій «Немо» та «Фельдман-екопарк». Такий подарунок Полтавський міський голова Олександра Мамай зробив для них до Дня захисту дітей. Подорожі тривали з 29 травня по 3 червня включно.

Малеча говорить: сюрприз сподобався, а емоції не вщухають і досі. Кирил Глуховець зізнається: збулась його мрія – наживо побачити дельфінів, морських котиків та тюленів. Про підводний світ хлопець знає все.

- Крокодили – дуже цікаві створіння і дуже небезпечні. У воді можна зустріти кашалота. Кашалот їсть гігантських кальмарів. Кашалот довший за три шкільних автобуси.

Такі подорожі для дітей та молоді з інвалідністю у Полтаві стали вже традиційними. Батьки дітей, які неодноразово відвідували Харківський дельфінарій, охоче діляться своїми враженнями від поїздки.

Юлія Маркова, мати дитини з інвалідністю 

- Це була наша друга поїздка. Минула була в тому році. Коли я йому сказала, що ми їдемо в дельфінарій, в нього очі загорілись, і я зрозуміла – треба їхать. І ви знаєте, цей день пройшов «на ура». Були такі позитивні враження у дитини.

Олена Якименко, мати дитини з інвалідністю 

- Нашим дітям дійсно необхідні ці всі емоції та хвилювання, тому що це все сприятливо впливає на психологічне здоров'я і загалом на фізичне здоров'я та розвиток наших дітей.

Полтавський міський голова Олександр Мамай наголошує: усі діти заслуговують на щастя, увагу та турботу. Особливої ж підтримки потребують особливі діти.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова 

- Приємно, що кожного року діє така акція. На превеликий жаль, у нашому місті – понад 1000 дітей, які потребують конкретної батьківської і уваги ще й міської влади. Ми цих дітей бачимо дуже мало. Чому? Тому що вони залишаються один на одинці дома зі своїми батьками, зі своїми проблемами.

Родини, у яких виховують дітей з інвалідністю, зазначають: завжди відчувають підтримку Олександра Мамая: постійні екскурсії, заходи з подарунками до свят, іпотерапія, незабаром стартує і єдина в Україні акція з оздоровлення на узбережжі моря... Ці та інші заходи передбачені міською Програмою соціального захисту «Турбота».

Стрічка новин