Ювілейна Полтавська «Студентська республіка» стартує 28 червня

Про 3 дні активностей організатори розповіли під час прес-конференції. Тема проекту цього року – «Як досягти прогресу і миру на Полтавщині?», метою ж організатори вважають пошук талановитої молоді, організацію їх яскравого дозвілля та виховання молодого покоління. 

Загальне гасло «20 років для Полтавщини – Покоління Республіки» цього року об'єднає близько 300 студентів з усіх навчальних закладів області. За час існування «Студентської республіки» вона вже стала частиною студентського руху України та, як запевняють організатори, виховала тисячі активних та свідомих громадян. Цього року студентів збиратимуть з 28 червня до 1 липня.

Олег Слизько, лідер республіканців Полтавщини

- Це майданчик, на якому одночасно відбувається безліч заходів. Інтелектуального, смислового, творчого, спортивного, дозволеного характерів. На цих майданчиках ми намагаємось знаходити альтернативні шляхи розвитку нашого регіону.

Основна подія, що чекає на літніх республіканців, – вибори студентського мера та депутатів магістрату Студреспубліки. Переможці виборів пройдуть стажування в органах державної влади та місцевого самоврядування.

Олег Слизько, лідер республіканців Полтавщини

- Найголовніше, що показує нашу універсальність, – це те, що протягом трьох діб буде дуже багато різних менших проектів, заходів, субфестивалів, ми їх так називаємо, усередині самої Студреспубліки: це і конкурси краси «Перша леді та містер Студреспубліки» серед дівчат і мужніх хлопців.

Також за ці 3 дні на території Студентської республіки пройдуть факультативи, лекції, публічні дискусії, інтелектуальні та спортивні ігри й навіть фестивалі аматорського відео та фото. Організатори наголошують: серед їх випускників – багато тих, хто займає провідні посади в органах державного та місцевого самоврядування, є депутатами місцевих рад, успішними бізнесменами, науковцями тощо...

Анатолій Павленко, начальник відділу у справах сім'ї та реалізації молодіжної політики виконавчого комітету Полтавської МР

- Вихідці даного проекту все-таки стануть органами державотворення, державотворчих процесів нашої держави, лідерів процесів творення нашого міста, наших регіонів. Безумовно, проект має цікаві традиції свого розвитку.

Сьогодні реєстрація на ХХ Полтавський регіональний етап «Студентської республіки» триває.

Стрічка новин