На обході міста Лубни, на автомобільній дорозі М-03 Київ-Харків, розпочалася реконструкція

Ремонтні роботи проходять на трьох ділянках: 197 – 202; 202 – 207; 207 – 210 км. Наразі триває влаштування вирівнюючого шару асфальтобену. У рамках реконструкції автодороги збудують лівий проїзд мосту через річку Сула та шляхопровід через залізницю.

На обході м.Лубни на автомобільній дорозі М-03 Київ-Харків розпочалася реконструкція. Востаннє дорожні роботи проводилися 6 років тому.

Володимир Трояновський, начальник Служби автомобільних доріг у Полтавській області

- З 2012 року, коли закінчилося Євро-2012, не було фінансування на цю дорогу. З цього року нам виділені кошти на проведення цих робіт. Ми вже їх розпочали, і до кінця цього року ці роботи будуть завершені.

Вже виділено 800 млн.грн. До кінця року за наявності коштів реконструкція обходу Лубен буде завершена. Всього відремонтують 10 кілометрів автошляху.

Олексій Карасьов, виконороб компанії «Альтком»

- Участок – кілометр 197 – 202. Це саме ця ділянка. Крім цього проводяться роботи 202 – 207; 207 – 210 км. На цій ділянці провели роботи по повторному ресайклінгу, а на даний момент проводиться укладка щільнозернистного асфальтобетону.

Спеціально для цього об’єкту підрядник придбав новий асфальтоукладач. Він може охопити 13 метрів проїзної частини. Після вирівнюючого буде укладено ще три шари асфальтобетону. А саме: крупнозернистий пористий асфальтобетон товщиною 10 см., щільний асфальтобетон товщиною 10 см. та щебенево-мастиковий асфальтобетон товщиною 5 см.

В рамках реконструкції автодороги буде збудовано і лівий проїзд мосту через річку Сула. Зараз триває демонтаж застарілих конструкцій. 

Сергій Шипунов, виконроб компанії «Альтком»

- Буде 2 проїзди по 3 метри 75 см, але обочина – вужче. Тобто, не 2+1, а поменше. Зекономили на обочині та тротуарі, щоб влізти в габарити наявних фундаментів.

Ремонтні роботи з реконструкції обходу міста Лубни за наявності фінансування планують закінчити в кінці 2018 року.

Стрічка новин