Нова дорога, вуличне освітлення та водогони

Програма депутата Полтавської міської ради Андрія Матковського «Місто без околиць» продовжу втілюватися в життя. У 2017 році у селищі Рибці відремонтували дорогу, що з'єднує центральну вулицю Агітаційну з об'їзною частиною селища – вулицею Черкаською, та почалося будівництво водогонів, а ще по всьому селищу додалися нові контейнери для сміття.

Григорій Рудько – пенсіонер. В Рибцях, говорить, проживає з народження. На оновлення селища реагує позитивно. 

Григорій Рудько, мешканець селища Рибці

- Я живу давно тут, то, звичайно, ця дорога – дуже велике діло для школярів, для людей похилого віку. Так що дуже дякую, що зробили цю вулицю.

У 2017 році у селищі оновили дитячий майданчик, додали нові сміттєві баки та зробили дорогу. Депутат з команди Андрія Матковського Віталій Павлій розповідає: дорога в селищі була розбита повністю, але її відновили.

Віталій Павлій, депутат Полтавської міської ради

- Ця вулиця веде від вулиці Агітаційної до вулиці Черкаської. А Черкаська – це так звана об'їзна. Там проклали водогін, в майбутньому хочемо і там покласти асфальт, і пустити автобус.

Депутат Полтавської міської ради Андрій Матковський розповідає: програма «Місто без околиць» втілюється і в Рибцях.

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- От зараз в Рибцях і аптека відкрилася, і працює, і дитячий садок при школі побудований, і розмітка є, і нова дорога побудована, тротуари, і дорожки, і чистота, а також євроконтейнери. І в цьому році заплановано далі продовжувати будівництво водогонів, на які закладено кошти.

Які локації варто ремонтувати, обирають спільно з мешканцями під час зборів. 

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- Ви знаєте, що коштами дуже важко замірювати – це сотні тисяч гривень, але, я думаю, справа не в коштах, а в тому, що коли ми тут кожного року з людьми зустрічаємося і підбиваємо підсумки, то люди завжди самі вирішують, що є можливість в наступному році щось зробити, то що буде перше?

У 2018 році планують продовжити ремонтні роботи доріг та водогону, а ще – додати нові сміттєві контейнери.

Стрічка новин