Курс на відпочинок

В оздоровчому закладі «Олімпійські надії» відкрили першу табірну зміну. Цього року полтавські боксери, баскетболістки та борці більше не житимуть в наметовому містечку, адже територію табору повністю оновили. Відтепер тут – нові будиночки, спортивні майданчики та інше.

Ірина Щербак, кореспондент 

- Цілий рік тренувалися, брали участь в різноманітних змаганнях та займали призові міста, тепер можна й відпочити. Вихованці дитячо-юнацьких шкіл, гуртків та секцій спортивного спрямування, приїхали набратись сил та підготуватись до нового змагального року в оздоровчому таборі «Олімпійські Надії».

Ілля Луговий 4 роки займається боксом, хлопець вже вдруге приїздить відпочити до цього спортивно-оздоровчого табору. Розповідає: тут можна повеселитись з друзями, при цьому – не залишати улюблений вид спорту. 

Ілля Луговий, відпочиває в таборі «Олімпійські Надії» 

- Мені тут дуже подобається, тут постійно весело. Ми тут тренуємось, ходимо на річку, граємо у волейбол, баскетбол, футбол. Інколи б’ємося, сваримось, потім знову миримось, загалом тут дуже класно.

На урочисте відкриття традиційно завітав міський голова Олександр Мамай. На вході очільника зустріли казкові персонажі. Маша та Ведмідь провели екскурсію табором, а Баба Яга запропонувала Олександру Федоровичу відгадати загадки.

Після театралізації на всіх чекав святковий концерт. На ньому міський голова подарував спортсменам поїздку до зоопарку «Бабусин дворик». Також директор табору разом з Олександром Мамаєм символічно попрощались з наметовим містечком, в якому раніше жили діти, та відкрили оновлений табір з сучасними будиночками та умовами для відпочинку. 

В оновленому закладі, зазначає Олександр Мамай, за літо зможе відпочити значно більше дітей.  

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Ці будиночки будуть приймати до 300-т дітей. Мені приємно, якщо цей табір приймав за літо 180 дітей, то сьогодні цей табір буде приймати більше 1000 дітей. Тільки на оздоровлення дітей ми в цьому році, на підготовчі роботи, ми виділили понад 27 мільйонів гривень, це на 3 мільйона більше, ніж в минулому році.

Досхочу натанцювавшись, діти разом з вожатими пішли запалювати вогнище дружби. Там на них чекав ще один подарунок від міського голови – святковий фейєрверк.

Стрічка новин