Полтавців запрошують долучитися до акції «Донеччина зустрічає своїх захисників»

Полтавців запрошують долучитися до акції «Донеччина зустрічає своїх захисників»

З 04 по 05 липня 2018 року в м. Краматорськ (гора Карачун) заплановано проведення Всеукраїнської акції «Донеччина зустрічає своїх захисників».

Акція спрямована на збільшення кількості проведених зустрічей дітей і молоді з учасниками антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях.

Метою акції є:

- презентація проектів пов’язаних із ветеранами АТО; - навчання для молоді щодо надання першої медичної допомоги в екстремальних ситуаціях; - заходи, присвячені дню визволення міст Краматорськ і Слов’янськ від незаконних збройних формувань.

До участі у заході запрошуються представники громадських об’єднань військово-патріотичного виховання, ветеранських організацій учасників АТО.

Проведення заходу відбуватиметься в два етапи.

І етап. 04 липня – наметове містечко м. Краматорськ г. Карачун: - відкриття заходу «Донеччина зустрічає своїх захисників»; - волонтерський сектор; - сектор спілкування з ветеранами АТО; - сектор відеопоказів; - сектор обміну інформацією; - координаційний сектор; - навчальний сектор.

Робота в секторах: - презентації проектів, пов’язаних із ветеранами АТО; - обмін спогадами; - показ відеосюжетів АТО; - домедична допомога ( майстер клас); - акустичний концерт «Пісні, народжені в АТО».

ІІ етап. 05 липня: - відвідування учасниками чотирьох міст: Бахмут, Лиман, Слов’янськ, Костянтинівка; - спілкування з мешканцями, вшанування пам’яті загиблих, покладання квітів; - святкова хода; участь у заходах, присвячених дню визволення міст Краматорськ і Слов’янськ від незаконних збройних формувань.

Захід «Донеччина зустрічає своїх захисників» організовано Міністерством молоді та спорту України спільно з департаментом сім’ї молоді та спорту Донецької обласної державної адміністрації та у співпраці з громадською організацією «Союз ветеранів АТО Донбасу», громадськими патріотичними організаціями Донецької області. Учасники будуть забезпечені харчуванням під час заходу протягом двох днів 4-5 липня. Організатори забезпечують проживання 1 добу (з 4 по 5 липня). Поселення у наметовому містечку м. Краматорськ г.Карачун можливо не раніше 13.00 (4 липня) . Загальна кількість міст для поселення у наметовому містечку – 200 учасників. Територія дозволяє взяти участь у заході з власним наметом.

Для відшкодування витрат за проїзд при собі необхідно обов’язково мати копії паспорта, ідентифікаційного коду та оригінали квитків у дві сторони на потяг чи автобус (або роздруковані електронні квитки). Не компенсуються квитки 1-го класу «Інтерсіті», класів «Люкс» та «СВ» у потягах.

Кошти за проїзд повертатимуть на карткові рахунки після проведення заходу.

Контактна особа: Олексій Назаров, тел. 0667904773.

Стрічка новин