У Чорнобильській зоні продовжують ліквідацію пожежі

Рятувальники продовжують ліквідацію пожежі сухої трави у Чорнобильській зоні. Про це повідомляє прес-центр Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Станом на 10:30 ранку у зоні відчуження продовжуються заходи щодо ліквідації окремих осередків пожежі на загальній площі близько 5 га.

Наразі ситуація є контрольованою: відкритого вогню немає, спостерігається тління двох осередків лісової підстилки, трави, повалених дерев та пеньків.

"До гасіння пожежі залучено 35 од. тех. та 150 чол., з них від ДСНС 22 од. тех. та 130 чол. Авіацією ДСНС з початку робіт здійснено 37 скидів (170 тонн) з них літаками АН-32П здійснено 16 скидів води (128 тонн), вертольотом Мі-8 здійснено 21 скид води (42 тонни)", - підсумували у ДСНС.

Наразі радіаційний фон у Києві, Чорнобилі та на промисловому майданчику ЧАЕС перебуває у межах норми, зокрема: У місті Києві радіаційний фон складає 11 мкР/год (безпечний рівень - до 30 мкР/год). У місті Чорнобиль радіаційний фон складає 32 мкР/год (безпечний рівень - до 50 мкР/год). На промисловому майданчику Чонобильської АЕС радіаційний фон складає 51,6 мкР/год (безпечний рівень - до 140 мкР/год).

5 червня стало відомо, що у зоні відчуження ЧАЕС загорілась суха трава, вогонь розповсюдився і на місцеві ліси. Станом на вечір того дня рятувальники усунули загрозу розповсюдження пожежі за межі Чорнобильської зони. Станом на 21:00 площа пожежі окремими осередками становила близько 6 га. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію