«У кадрі – журналіст»

У Художньому музеї імені Миколи Ярошенка презентували виставку світлин з представниками ЗМІ. А ще напередодні Дня журналіста відзначили кращих у цій професії та нагородили грамотами, квітами та грошовими преміями. Згідно з положенням конкурсу, виокремили шість номінацій, але категорія «Кращий радіоматеріал» залишилася без учасників. Тож 30 робіт в 5 номінаціях, і в кожній – свої фаворити. Найвідданіших своїй справі працівників ЗМІ теж не залишили без уваги.

Завжди у вирі подій, але по той бік об'єктиву камери. Але напередодні Дня журналіста і для цих майстрів слова підготували сюрприз. Це – ціла фотовиставка, де герої – журналісти. Емоції та події різні, але фото демонструють усі живі людські почуття, розповідає автор світлин Олег Дубина.

Олег Дубина, фотограф

- Неймовірно складно спіймати потрібну емоцію, бо емоція – це такий кадр, який ніколи не повториться. І тому потрібні певні уміння, щоб охопити ту чи іншу миттєвість. Це дуже титанічна робота, адже миттєвість не повториться, і її важливо впіймати.

На фото – оператори та журналісти на різних локаціях та подіях: виставках, на природі, на будівництві і навіть на спортивному майданчику. Серед них – і журналіст Крістіна Брігіда. У журналістиці – вже 6 років, але пише не лише звичайні новини, а й спортивні, та знає всі секрети справжньої журналістики.

Крістіна Брігіда, журналіст телеканалу Студія «Місто»

- Справжній журналіст повинен бути стресостійким, тому що в нас така професія, така нервова, можна сказати. Ми працюємо з людьми, тому не завжди вдається правильно знайти підхід. І ще, на мій погляд, журналіст в будь-які ситуації має залишатися людиною.

Традиційно цього дня нагородили журналістів за кращі матеріали. Конкурс проводиться уже втретє у різних номінаціях, серед яких: «Кращий телевізійний матеріал», «Краща публікація в друкованому ЗМІ», «Краща публікація в Інтернет-виданні», «Кращий фоторепортаж» і «Кращий дизайн видання». 

Вікторія Пилипенко, директор Департаменту інформаційної діяльності Полтавської ОДА

- Критеріїв було багато, але це й актуальність, і професіоналізм, і мова. Взагалі це комплекс такий критеріїв.

На конкурс подали 30 робіт, із яких обирали кращі в кожній номінації. Переможців нагородили дипломами і грошовими винагородами у розмірі 1500 грн. Окрім цього, найвідданішим своїй справі працівникам ЗМІ вручили грамоти від Полтавської обласної ради, Полтавської ОДА, Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА.

Стрічка новин