Петро Порошенко зустрінеться з принцом Ліхтенштейну

Петро Порошенко зустрінеться з принцом Ліхтенштейну

У середу, 6 червня, Президент України Петро Порошенко зустрінеться зі спадкоємним принцом Князівства Ліхтенштейн Алоїзом.

Це перший його візит до України з часу встановлення дипломатичних відносин між державами. Про це повідомили на сайті голови держави.

“Під час переговорів будуть обговорені питання активізації українсько-ліхтенштейнського політичного діалогу, підтримки Ліхтенштейном суверенітету та територіальної цілісності України, а також інтенсифікації торговельно-економічної співпраці з урахуванням можливостей вільної торгівлі у межах Європейської асоціації вільної торгівлі“, – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, принц Алоїз перебуває в Україні на запрошення Петра Порошенка. Це перший його офіційний візит з часу встановлення дипломатичних відносин між державами.

Спадкоємний принц також відвідає Львів.

Нагадаємо, Петро Порошенко поговорив із королем Іспанії про українських заручників і політв’язнів Кремля. Під час зустрічі було відзначено вклад української громади у розвиток Іспанії, також обговорили питання забезпечення прав та культурно-освітніх потреб понад 100-тисячної української громади, яка проживає в Іспанії.

Стрічка новин