Студія «Місто» роздає речі

Колектив телеканалу напередодні Дня журналіста вирішив зробити подарунок для бездомних осіб та відвезти одяг до Центру адаптації благодійної організації «Світло надії». Літні речі для осіб різного віку та статі, взуття – саме цим були наповнені пакунки. Крім Центру, речі можна залишити у спеціальних контейнерах проекту «ОдежиНА», розташованих по місту.

Тетяна Лемешко говорить: постійно долучається до різноманітних благодійних акцій. Так і цього дня: на роботу – з пакунком одягу. 

Тетяна Лемешко, редактор сайту телеканалу Студія «Місто»

- Сьогодні я принесла весняні та літні речі, які в мене вже давно вдома зібрані. Хочу сказати, що я досить часто приношу речі в «Світло надії», такі пакунки, і в собори, тобто, роблю корисну справу, допомагаю. Я вважаю, що мені вони вже не потрібні: малі або не подобаються, а от люди залюбки будуть носити їх.

Такої ж думки – і ведучий програми «Місто. Ранок» Андрій Небрат. 

Андрій Небрат, ведучий програми «Місто. Ранок»

- Взагалі ми часто збираємо з дружиною речі, які не носимо. Вони в гарному стані, але не потрібні, а є верстви населення, які потребують нашої допомоги. Шкода викидати, гідні речі, чи спалювати їх, тому збираємо в пакети та відносимо у спеціальні баки, які розташовані по всьому місту.

А це – Центр адаптації для бездомних осіб та звільнених із місць позбавлення волі. Сюди і привезли пакунки речей, які збирали усі студійці.

Леся Гуцалюк, соціальний працівник 

- Допомога дійсно потрібна, бо в наш час люди не всі можуть дозволити купити ті чи інші речі. Найнеобхідніші речі для нашого центру – це, звичайно, чоловічі речі, особливо – чоловіче взуття.

Соціальний працівник розповідає: речі привозять і в центр, і вкидають до спеціальних контейнерів «ОдежиНА».

Леся Гуцалюк, соціальний працівник 

- З вересня 2016 року в міста Полтава було встановлено перші 2 контейнери для збору речей для бездомних осіб та тих, хто цього потребує.

Наразі у Полтаві – вже 5 таких контейнерів, у яких можна залишити речі та допомогти тим, хто цього потребує. За тиждень в один такий бак потрапляє від 40 до 80 кілограмів одягу. А за 2017 рік у Центрі адаптації одягли аж 309 осіб. Їх забезпечили і літнім, і зимовим одягом.

Стрічка новин