У Полтаві «засяяло» «Сузір'я талановитих дошкільнят»

В обласному Інституті післядипломної педагогічної освіти імені Михайла Остроградського відбувся фестиваль дитячої творчості. 70 колективів презентували свої художні роботи та номери у 4 номінаціях.

Яскраві малюнки прикрашають фойє Полтавського інституту післядипломної педагогічної освіти. Їхні автори – учасники обласного фестивалю дитячої творчості «Сузір'я талановитих дошкільнят».

Наталія Корягіна, перший проректор ПОІППО ім.М.Остроградського

- Цьогоріч змагаються у таких номінаціях: образотворче мистецтво (малюнок, аплікація, вироби з паперу), музичне мистецтво – це спів. Також літературна творчість, декламування віршів і художня творчість, тобто це – художнє мистецтво, коли діти показують нам художні номери.

Першими на імпровізовану сцену виходять вихованці дошкільного навчального закладу №80. У цьому садочку, кажуть, велику увагу приділяють розвитку творчих здібностей малечі.

Лариса Панченко, завідуюча ДНЗ №80

- Наш садочок вже 22 роки працює за авторською програмою «Дитина. Гармонія. Світ». Я – її автор, і наш педагогічний колектив. Тому у нас створені усі умови для хореографії, зображувальної діяльності, малювання, ліплення, театральна діяльність. І тому наші діти просто не можуть не мати можливості брати участь у таких конкурсах.

Загалом для участі у цьому фестивалі надійшло 70 заявок від дошкільних закладів з різних районів Полтавщини. 

Катерина Романюта, завідуюча Ісківським ДНЗ (Лубенський район)

- У нас на даний момент музичного керівника немає. Ми самі з вихователем підбираємо номери, які нам подобаються, з дітками розучуємо. Був у нас районний фестиваль 31 травня. Наші дітки полонили сцену, і нас сюди направили.

Виступи юних артистів оцінювали члени журі.

Юлія Дичко, член журі фестивалю

- Дітки маленькі. Я знаю, яка це велика кропітка робота, і вони всі хвилюються, всі стараються. Будемо намагатися враховувати всі критерії, які вони покажуть сьогодні, всі свої здібності.

У кожній із запропонованих номінацій за результатами фестивалю визначили переможців.

Стрічка новин