Концерт Олега Вінника у Полтаві таки відбудеться

Концерт Олега Вінника у Полтаві таки відбудеться

9 червня 0 20.00 год Олег Винник заспіває на полтавському стадіоні «Ворскла» з новою програмою «Ти в курсі».

Артист вирушив у масштабний Всеукраїнський тур, який охоплює найбільші концертні майданчики, а також понад десяток стадіонів країни. З новою програмою «Ти в курсі», артист проїде більше 30 міст, дасть близько 45 концертів для 200 тис. глядачів. Кількість охочих послухати музиканта наживо, зростає з кожним днем, концертні зали вже не вміщають шанувальників його творчості. У зв'язку з цим гастролі виконавця переважно перенесли на відкриті майданчики.

Зокрема, 9 червня співак виступить у Полтаві на стадіоні «Ворскла». На глядачів чекають сюрпризи: нова сцена, світло, звук та нові композиції. Поряд зі "свіжими" піснями, у програмі також прозвучать головні хіти Винника: «Счастье», «Нино», «Вовчиця», «Плен», «Як жити без тебе».

Над створенням видовищного і масштабного шоу працюють досвідчені інженери та дизайнери. Спеціально для концертів розробили унікальну сценографію, яка створює неповторну атмосферу для кожної пісні. Завершиться турне 7 листопада грандіозним концертом у столичному Палаці спорту.

Олег Винник – відомий український співак, композитор, автор текстів, якого по праву вважають найпопулярнішим та найбільш гастролюючим артистом. У кожному місті його зустрічають переповнені зали, а квитки на концерти розкуповують за місяці до заявлених дат. Всього за декілька років сольної кар’єри в Україні, музикант випустив 6 авторських альбомів, 13 відеокліпів, неодноразово об’їздив з гастролями усі обласні центри та чимало невеликих міст.

Зауважимо, що наприкінці травня у співака померла мати. Відразу виникли запитання чи продовжить артист концертне шоу, адже наступного дня він мав дати творчу програму в Тернополі. У коментарях ЗМІ Олег Винник відповів, що співатиме й далі, бо цього найбільше хотіла його мама.

Про те, що концерт у Полтаві не скасовують, повідомили й організатори.

Стрічка новин