На Леваді в День захисту дітей зібралося більше тисячі малюків

Тут депутати міської ради спільно з підприємцями організували свято для цієї категорії. Цього дня для юних полтавців безкоштовно працювало 4 розважальні зони: батутна, дегустаційна, з розвагами аніматорів та зона аквагриму.

Все краще – дітям: безкоштовне морозиво, батути, аквагрим, аніматори та пісні з танцями. Саме так на Леваді відзначали так зване «професійне свято» – День захисту дітей. Ініціатором різноманітних заходів у нашому місті є секретар Полтавської міської ради Оксана Деркач. Так і цього разу для мешканців мікрорайону спільно з депутатами міської ради та підприємцями Полтави організували свято з солодощами та веселощами.

Оксана Деркач, секретар Полтавської міської ради

- Дуже добре, коли небайдужі люди об'єднуються для того, щоб робити гарні справи, по-перше, по-друге, показувати приклад іншим. Не треба сидіти, бути байдужими. Що, коли люди об'єднуються, то вони можуть багато зробити.

Дитяче свято, розповідають організатори, готували більше місяця. Основна мета, яку переслідували, – задоволені обличчя маленьких полтавців. 

Людмила Цьова, директор магазину «Планета Цукерня»

- Зараз, коли жити не так і весело, наш захід – це дійсно свято, емоції, веселощі для всіх людей: маленьких, дорослих.

«Погудіти» цього дня зібралось майже тисяча дітей з мікрорайону Левада та інших районів міста. Малеча та їх батьки своїх почуттів не приховують, зізнаються: мріють, аби такі свята проходили у Полтаві частіше. 

- Просто цікаво та весело.

- Тобі подобається свято?

- Так. 

- А що тобі сподобалось найбільше?

- Морозиво.

- Які у вас емоції від свята?

- Чудові. Сьогодні – дитячий день, все їм присвячується, цим маленьким чудам.

Організатори заходу підкреслюють: дитяче свято на Леваді проводиться не вперше і, звісно, не востаннє.

Стрічка новин