Полтавські школярі змагалися у квесті «Майбутнє країни – в руках дитини»

Спортивно-пізнавальний захід відбувся на базі Тренінгового центру поліції Полтавщини. Під час нього 10 команд пройшли 10 тематичних локацій. 

Початок літніх канікул із користю! 10 дитячих команд вступили у боротьбу за перемогу в квесті «Майбутнє країни – в руках дитини».

Юлія Зірка, завідуюча відділом організаційно-масової роботи Полтавського ОЦЕВУМ

- Минулого року ми проводили його в Дендропарку, позаминулого року ми його проводили на базі нашого закладу. Для нас це не випадковість. Наші діти вміють активно і гарно працювати, а коли вони працюють в парі з дорослим, то для них це взагалі дуже позитивно і піднесено.

А цього року квест провели на базі Тренінгового центру поліції Полтавщини. Маршрут об'єднав 10 локацій. Більшість із них відтворюють комплекс випробувань, які доводиться долати поліцейським під час службової підготовки.

Олена Харченко, директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА

- Це локація, де діти можуть ознайомитися з наданням першої медичної допомоги, де фахівці демонструють, як це робиться, а потім діти будуть відтворювати саме цю ситуацію. Це спортивні змагання, це спілкування з працівниками поліції, це спілкування з працівниками наукової сфери, які можуть продемонструвати і показати, як дитина повинна поводитися в якійсь надзвичайній ситуації.

Смуга перешкод, кросс-фіт, стрільба з лука та пневматичного пістолета, правовий поєдинок від ювенальної поліції, перевірка на кмітливість від кінологів – ці та інші випробування чекали на учасників квесту.

Сергій Чепіжний, інструктор з особистої безпеки Тренінгового центру поліції Полтавщини

- Враховувався загальний час команд. Тобто, ми культивуємо командну єдність, і індивідуальних заліків у нас не було, а враховувались більше командні.

Дітям цей спортивно-пізнавальний захід сподобався.

Володимир, учасник квесту, команда «Парнас»

- Мені дуже сподобалося, як ми працювали з вибухонебезпечними приладами, вони, звичайно, були несправжніми, але все одно, подивитися зблизька, як воно, – дуже цікаво.

До того ж учасникам квесту вдалося більше дізнатися про роботу поліцейських.

Лідія, учасниця квесту, команда «Парнас»

- Вони дуже дружні, дуже веселі, цікаві. З ними цікаво познайомитися, порозмовляти, вони можуть розказати багато чого цікавого.

Переможцями квесту стали два колективи: команди «Парнас» та «Лідер».

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію