Омельник, що на Полтавщині, може стати селом року

Програма «Сільський Ревізор» завершила другий сезон інспекцій, і настав час підбивати підсумки перевірок, визначивши Село Року-2018. Про це повідомляють на сайті «Куркуль».

На сайті SilskiyRevizor.com вже стартувало голосування за село Року-2018. Ви маєте можливість проголосувати за свого фаворита до 10 червня.

"У другому сезоні наша команда соціального контролю відвідала 10 сіл в різних регіонах України. Усі ці села особливі, живі і їм є чим дивувати гостей. Ми ж допомогли їм побачити себе з боку, зрозуміти свої проблеми і розглянути сильні сторони. Сезон закінчено, і пора підбивати підсумки. Хто стане кращим Селом Року-2018? Це вирішувати нашим читачам", — розповіла керівник проекту Сільський Ревізор Катерина Никончук.

За перемогу боряться 10 сіл в різних регіонах України. Упродовж цього сезону, «Сільський Ревізор» відвідав села у Вінницькій, Харківській, Полтавській, Волинській, Дніпропетровській, Чернігівській, Житомирській, Херсонській і Запорізькій областях. Інспектори перевірили головні об’єкти інфраструктури в кожному селі.

Омельник

Нашу область представляло село Омельник. Воно розташоване в регіоні, де працює єдиний в Україні діючий нафтопереробний завод. Село — мекка зеленого туризму для іноземців з США, Західної Європи, Японії, Китаю, Канади. Тут працюють агрофірма «Ім. Т. Г. Шевченка» (агропромислова група «Арніка»), Кременчуцька овочева фабрика, фермерські підприємства «Май» і «Атланта».

Радник з комунікацій Програми «U-LEAD з Європою» Юрій Ісаєв, зазначив нам у коментарі, що Омельник є одним з «піонерів» реформи децентралізації в Україні. Адже там перші вибори пройшли ще 2015-го. 

"З того часу, громада, очолювана Олександрою Шереметьевою, і залишається однією з передових в Україні. Приміром, на одну бюджетну гривню, Омельницька ОТГ додатково залучає (за різними проектами) ще 6(!). Окрім того, Олександра Шереметьева та її команда є таким собі локомотивом різних новацій. Останній приклад – громади Кременчуцького району створили унікальний для України «Кластер зеленого туризму»". 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію