У Полтаві ганялися за злодієм, який проник до кав'ярні

1 червня о другій годині ночі на ПЦС компанії "Явір-2000" надійшов сигнал "Тривога". Сигналізація спрацювала за адресою: вул. Гоголя, 26 на об'єкті "G-cofe".

Туди негайно виїхала група швидкого реагування. На місці, бійці ГШР помітили відчинені вхідні двері. За вказаною адресою в ту ж хвилину виїхала ще одна мобільна група.

Під час патрулювання та огляду прилеглої території на перехресті вулиць Котляревського та Шевченка, бійці ГШР помітили невідому особу, яка, побачивши автомобіль охоронної фірми, почала ховатися у кущах. Охоронці вийшли з автомобіля та попрямували до чоловіка, що ховався. Останній почав тікати, щоправда, недалеко. ГШР затримала чоловіка. Той влаштував бійку та чинив опір при затриманні.

На місце пригоди викликали поліцію. При обшуку правоохоронці знайшли у затриманого знаряддя для злому, серед яких велика заточена викрутка. Затриманим виявився громадянин 1984 року народження, раніше судимий за пограбування та крадіжки. Його доставили у відділ поліції для з'ясування обставин.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію