Відзавтра в Україні підуть дощі та похолодає

Відзавтра в Україні підуть дощі та похолодає

У вівторок, 5 червня, в Україну прийдуть дощі, а 6 червня відчутно похолодає. Про це повідомила синоптик Наталка Діденко.

"Завтра Україну перетинатиме атмосферний фронт, який зумовить дощі практично в усіх областях. Дощі подекуди можуть бути зливами з грозами і поривчастим вітром. При грозах імовірні шквали та посилення вітру. Ці дощі - літнього характеру. Вони не йтимуть тотально і не будуть затяжними", - розповіла пані Діденко.

У понеділок, 4 червня, в Україні ще буде спекотно, проте вже 5 червня почне свіжішати, а 6 червня температура знизиться майже всюди.

"Температура повітря сьогодні ще буде високою - майже спека в усіх областях. Завтра також буде дуже тепло, можливо, на крайній півночі та заході дещо посвіжішає. 6 червня практично в усій Україні очікується відчутне зниження температури повітря, навіть похолодання. Температура знизиться до +15...+22°C", - сказала метеоролог.

У Києві 5 червня очікуються дощі й грози - короткочасні і місцями. А от у Полтаві буде сухо. Однак температура повітря ще залишатиметься високою, а в середу, 6 червня, відчутно знизиться.

Стрічка новин