У Гадячі виникла проблема зі "стихійним ринком"

У Гадячі виникла проблема зі "стихійним ринком"

Останнім часом гадячан знову турбує проблема «стихійного ринку» у центрі міста. Із кожним днем він все ширшає, додаються нові палатки, нові точки торгівлі.

До місцевої редакції неодноразово надходять дзвінки від мешканців прилеглих будинків. Вони скаржаться, що ранок у них розпочинається о третій годині, адже починають воювати за місця  для торгівлі. Сварки чутно на всю площу.

Днями зателефонувала жінка, яка просила допомогти розібратися. Себе назвати не побажала. Каже, що стихійний ринок – це проблема, яка не вирішується вже роками, згадує обіцянки мера міста створити спеціальні місця і відповідні умови торгівлі . У розмові порівнювала ринки Зінькова, Лохвиці, Кременчука. Пропонувала відправити представників міської ради хоча б у Зіньків, щоб перейняли досвід організації цивілізованої торгівлі. 

«Навіть прилавків у нас немає, вода відсутня, туалет у жахливому стані, місць катастрофічно не вистачає. Якість продуктів ніхто не перевіряє. Харчі продають прямо з асфальту. Придбавши такий продукт, можна захворіти на інфекційні кишкові захворювання. Продавці не отримують жодних дозволів від адміністрації та інших інстанцій. У разі отруєння продуктами з такого базару потерпілому не буде кому пред’явити звинувачення».

Люди скаржилися на бездіяльність і безгосподарність із боку місцевої влади і нагадували, що давно чекають раціональних пропозицій. Знайшлися й такі, що не згодні проміняти центр міста на якесь інше місце (наприклад, територія великого базару). Також кілька осіб висловили свої побоювання стосовно закриття стихійного ринку взагалі. Кажуть, «як увірветься терпець у мера – нас розженуть, і тоді взагалі залишимося без заробітку».

Стрічка новин