У Кобеляках відгуляли свято «Дитинства сонячна планета»

У Кобеляках відгуляли свято «Дитинства сонячна планета»

1 червня на літній сцені Кобеляквідбулося свято «Дитинства сонячна планета» приурочене Міжнародному Дню захисту дітей.

Урочистості розпочалися із малюнку на асфальті. Далі центральною вулицею міста крокували талановиті та обдаровані діти Кобеляччини, яких прийшли привітати голова районної ради Володимир Кішінський та голова районної державної адміністрації Таміла Шевченко. Керівники району щиро привітали всіх присутніх зі святом, а маленьким землякам побажали міцного здоров’я, добра, радості, щирих посмішок, надійних друзів та яскравого і незабутнього дитинства.

Як і має бути, жодне дитяче свято не проходить без подарунків. Цього дня очільники району відзначили обдарованих дітей Кобеляччини, які стали переможцями у Всеукраїнських конкурсах учнівської та студентської творчості, художньої самодіяльності, вокалу, декоративно-ужиткового, образотворчого мистецтв, інших обласних і районних конкурсах та їх наставників. Одну із найвищих нагород – Подяку Міністерства освіти України та Грамоту Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації було вручено керівнику гуртка-методисту будинку дитячої та юнацької творчості імені Миколи Касьяна Олені Білаш.

У свою чергу, гуртківці будинку дитячої та юнацької творчості вручили голові районної ради Володимиру Кішінському, голові районної державної адміністрації Тамілі Шевченко, начальнику відділу освіти райдержадміністрації Наталії Коваль іменні кубки та сертифікати «За примноження добра на землі», які започаткували гуртківці з нагоди 70-ти річчя від дня заснування будинку дитячої та юнацької творчості.

Далі свято продовжилось майстер-класами по плетінню лози, рукоділлю, різноманітними забавами та веселощами. Невгамовні діти брали участь у спортивних іграх, розвагах та отримали море позитивних емоцій.

Стрічка новин