На Хорольщині провели семінар працівників закладів культури

На Хорольщині провели семінар працівників закладів культури

Днями, на Хорольщині провели семінар працівників закладів культури клубного типу на тему „Колективи аматорської творчості, любительські об‘єднання та клуби за інтересами - ефективна форма змістовного дозвілля населення“.

Відкрила семінар начальник відділу культури і туризму районної державної адміністрації Ірина Гунько, яка підсумувала роботу закладів культури району за І квартал 2018 року, акцентувала увагу на ролі клубних формувань в організації змістовного дозвілля населення, тощо.

Директор районного будинку культури Анатолій Крутько виступив по питанню „Клубний заклад – центр культурного дозвілля та розвитку творчих здібностей населення“. Методист районного будинку культури Віктор Гладирь ознайомив присутніх з порядком організації гуртків, любительських об’єднань, ведення необхідної документації.

Для обміну досвідом роботи з колегами, директором Вишняківського сільського будинку культури Наталією Вовк, на базі якого відбувся семінар, презентувала діяльність колективів аматорського мистецтва, що діють при будинку культури. А творчі колективи Вишняківського СБК привітали учасників семінару піснею.

У роботі семінару брав участь сільський голова Вишняківської сільської ради Андрій Фесенко, який привітав учасників семінару та розповів про співпрацю органів місцевого самоврядування з закладами культури, що знаходяться на території сільської ради. На семінарі обговорювалися питання підготовки та проведення фестивалю народної творчості „Барви Хорольщини“, який запланований на 17 червня 2018 року.

Також в цей день учасники семінару завітали до Костюківського сільського клубу, де їх зустрічали завідуюча клубом Наталія Колодяжна, бібліотекар Ніна Костюк та учасники художньої самодіяльності, які підготували невеликий концерт. Під час заняття присутні ділилися досвідом роботи, обмінювалися враженнями, адже метою заходу було збагачення професійних та творчих знань, навиків працівників клубних закладів.

Стрічка новин