В ОДА відбулась профільна нарада керівників освіти області

Яким видався для Полтавщини навчальний рік та як готуватимуться освітяни до нового року, обговорювали спеціалісти з усієї області.

Вручення атестатів, літнє оздоровлення та безпека дітей на канікулах. На профільній нараді в облдержадміністрації керівники органів управління освіти підбили підсумки навчального року. За словами директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олени Харченко, для Полтавщини рік був насиченим та плідним. В області діє 2 освітні програми. Окрім цього, в регіоні впроваджувався пілотний проект «Нова українська школа».

Олена Харченко, директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА

- Ми можемо пишатися тим, що маємо оснащення, відповідно, цих шкіл, маємо відгуки батьків про ту роботу, яка була зроблена в цій школі. Можемо пишатись тим, що маємо 2 обласні програми: програма «Опікуємося освітою» і програма «Національно-патріотичного виховання».

Окрім цього, керівники обговорили підготовку до нового навчального рокую. Зокрема, нововведення набору дітей до перших класів, закупка сучасних меблів, обладнання та дидактичних матеріалів для нової української школи. 

Олена Харченко, директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА 

- Для нас, для освітян, саме зараз літній період є наскільки плідним, тому як ми зараз разом спрацюємось, як ми підготуємо освіту до нової української школи, так ми і зустрінемо дітей 1 вересня.

У Полтаві проблем із матеріально-технічним забезпеченням учнів та вчителів не буде, запевнила начальник Управління освіти міськвиконкому Леся Марталішвілі. Кошти на нові потреби вже виділені. 

Леся Марталішвілі, начальник Управління освіти Полтавського МВК

- Ми з великою надією дивимося в майбутнє. На сьогоднішній день фінансово всі наші потреби міська рада забезпечує, я маю на увазі, місто Полтава, наші фінансові потреби, в плані підготовки до нової української школи.

Обговорили на нараді й проміжні результати зовнішнього незалежного оцінювання.

Стрічка новин